Sun & Snow wprowadza do sprzedaży nową inwestycję – Botanic Resort

Botanic Resort to kolejna inwestycja typu second home wprowadzona do sprzedaży przez Sun & Snow w Szklarskiej Porębie. W trzech budynkach apartamentowych znajdą się lokale od 19 do 48 m kw. z aneksami kuchennymi i balkonem lub ogródkiem. Obiekt oferować będzie też strefę miniSPA, jacuzzi oraz zewnętrzną strefę relaksu.

Inwestycja zlokalizowana w Białej Dolinie planowana jest na 1-hektarowej działce, z której 0,7 ha pozostanie parkiem. „Naturalne materiały wykończeniowe, drewno, kamień oraz kolory wnętrz odzwierciedlać będą filozofię szczęścia i przyjemnego życia – hygge” – opisuje Sun & Snow.

Firma oferuje też możliwość przeznaczenia apartamentów pod wynajem, którym będzie zarządzała. To kolejna inwestycja tego typu w Szklarskiej Porębie sprzedawana przez Sun & Snow po Ostoi Parku Narodowego z 78 apartamentami, strefą relaksu z sauną, zewnętrznym basenem i jacuzzi oraz strefą rekreacji z placem zabaw (otwarcie nastąpić ma do końca tego roku), a także ogłoszonym w tym roku Monte Sol Residence z 83 apartamentami w trzech budynkach z sauną i jacuzzi, zewnętrznym basenem, salą zabaw i gier. W Szklarskiej Porębie w tym segmencie powstają też lub planowane są m.in. Złoty Horyzont w dwóch budynkach łącznie z blisko 200 apartamentami i bardziej rozbudowaną infrastrukturą hotelową, obok niego Mirador Szrenica z trzema budynkami i 113 apartamentami, Bella View ze 110 apartamentami czy Mariental Residence z 52 apartamentami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *