W Sudetach Rozpoczęła się budowa Forest Park Resort & Spa w Świeradowie-Zdroju

W Świeradowie-Zdroju u podnóża Gór Izerskich rozpoczęła się budowa kompleksu Forest Park Resort & Spa sieci Górskie Resorty, docelowo z 465 pokojami i apartamentami w pięciu budynkach. W kompleksie znajdą się m.in. strefa SPA & wellness, aquapark, restauracja i siłownia. To kolejna inwestycja Górskich Resortów w tej miejscowości.

Kompleks zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie jedynej w Sudetach kolei gondolowej. Pokoje będą miały powierzchnię od 29 do 51 m kw. i aneksy kuchenne, a wybrane lokale dodatkowo będzie można wyposażyć w suchą saunę. W kompleksie znajdzie się też aquapark z basenem zewnętrznym i zjeżdżalnią, basenem wewnętrznym, wodną strefą relaksu, brodzikiem dla dzieci i saunami. Restauracja oferować będzie kuchnię regionalną i włoską.

Deweloperem kompleksu jest Forest Park D. Surynt R. Urbanik sp.kom., a generalnym wykonawcą spółka Hotels Construction, należąca do grupy Górskie Resorty. Kompleks zaprojektowany został przy współpracy dwóch biur architektonicznych: Willove Design Studio z Marsylii oraz Probud z Jeleniej Góry. Koszt inwestycji szacowany jest na 250 mln zł. Pokoje, tak jak w innych inwestycjach Górskich Resortów, sprzedawane są z deklaracją 8 proc. zwrotu rocznie od ceny wraz z wyposażeniem bez pobytu właścicielskiego lub 7 proc. z 14-dniowym pobytem. Górskie Resorty w ub.r. otworzyły w Świeradowie-Zdroju Elements Hotel & Spa z 291 pokojami, z których część skategoryzowana jest na pięć gwiazdek. W drugim etapie powstają Elements Apartments ze 157 apartamentami w dwóch budynkach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *