Rozpoczęła się budowa Białej Perły II w Czarnej Górze

Po otwartym w 2021 r. aparthotelu Biała Perła ze 125 apartamentami inwestycyjnymi w kompleksie Czarna Góra Resort w Siennej koło Lądka-Zdroju, ruszyła budowa Białej Perły II ze 110 apartamentami, restauracją, strefą konferencyjną na 600 osób oraz SPA & wellness o powierzchni 900 m kw. m.in. z pięcioma gabinetami i strefą basenową.

Biała Perła II to ostatni inwestycyjny obiekt kompleksu Czarna Góra Resort, powstający jako ukoronowanie ponad dziesięcioletniego rozwoju ośrodka. Stanowi kontynuację koncepcyjną pierwszej Białej Perły z przeszkloną bryłą na planie trójkąta i panoramicznymi oknami oraz białym szkłem w pasach międzykondygnacyjnych, poszerzoną o dodatkowe funkcje na najniższej kondygnacji z salą konferencyjną, restauracyjną i basenami. Za projekt architektoniczny i wnętrz odpowiada Q2 Studio. Apartamenty inwestycyjne sprzedawane są w modelu 50/50, w którym wysokość czynszu liczona jest na podstawie udziału wybranego lokalu w 50 proc. z przychodu operacyjnego operatora ze wszystkich lokali wchodzących w skład Białej Perły II. Czarna Góra Resort to blisko 60 hektarów terenów. Jest jednym z największych kompleksów narciarskich na Dolnym Śląsku. Deweloperem jest firma CGA Invest, która zrealizowała na terenie resortu: apartamenty Czarna Góra w sześciu budynkach z 243 jednostkami, aparthotele Czarna Góra (143), Czarna Perła (80) i Biała Perła (125).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *