HR Group z nowym dyrektorem ds. inwestycji   PERSONALIA

Tim Sauer objął stanowisko dyrektora ds. inwestycji w HR Group, jednym z wiodących multibrandowych operatorów hotelowych, zarządzających w Polsce 4 hotelami pod markami Vienna House by Wyndham. Celem Grupy jest rozwój w Europie poprzez zarządzanie i dzierżawy.

Zdaniem Ruslana Husry'ego, właściciela i dyrektora generalnego HR Group (HRG) z siedzibą w Berlinie: "Tim Sauer, sprawdzony ekspert w dziedzinie inwestycji i zarządzania aktywami, pomoże HRG zdobyć pozycję jednego z największych multibrandowych operatorów hotelarskich. Z niecierpliwością czekam na pomyślną i owocną współpracę".

Tim Sauer będzie odpowiedzialny za działania Grupy w zakresie fuzji i przejęć, zarządzania aktywami i rozwoju hoteli. Jego celem jest rozwój HRG poprzez nabywanie pojedynczych hoteli i całych portfeli. "Jestem bardzo podekscytowany, że mogę podjąć się tego wielkiego wyzwania. Moim głównym zadaniem jest pomyślna ekspansja HRG w Europie. Planujemy rozwijać się poprzez zawieranie większej liczby umów najmu lub zarządzania z istniejącymi obiektami i przez poszukiwanie możliwości nabycia całych grup. Bardzo interesujące jest dla nas również inwestowanie w nowe projekty i nieruchomości hotelowe, które pasują do naszego portfolio. Aby to osiągnąć, buduję nowy, wysoko wykwalifikowany i zmotywowany zespół." - mówi Tim Sauer.


Tim Sauer pracuje w branży finansowej i nieruchomości od ponad 17 lat. Doświadczenie zdobywał na różnych stanowiskach w amerykańskim banku inwestycyjnym, a następnie w niemieckim banku specjalizującym się w finansowaniu nieruchomości komercyjnych. Był dyrektorem zarządzającym i członkiem zarządu w różnych spółkach grupy IMMAC. Następnie był dyrektorem zarządzającym w MAGNA Real Estate, a ostatnio w Wohnvoll AG.

HR Group od 15 lat współpracuje z uznanymi grupami hotelowymi, takimi jak Accor, Wyndham Hotel Group, Dorint Hotels & Resorts, Hyatt, Hilton, Marriott, Radisson, IHG i Deutsche Hospitality. Działa również jako partner dla inwestorów instytucjonalnych, takich jak Pandox AB, DEKA, DWS, Union Investment i innych. Spółka poszukuje hoteli miejskich i biznesowych w miastach o krajowym i międzynarodowym znaczeniu, a także obiektów turystycznych w głównych destynacjach wypoczynkowych.

W Polsce HR Group jest obecna jako operator hoteli: Vienna House by Wyndham andels's Łódź, Vienna House by Wyndham Warszawa Mokotów, Vienna House by Wyndham Katowice i Vienna House Easy by Wyndham Kraków.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *