Tauron Partnerem Złotym Hotel Trends Poland&CEE 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Tauron, jednen z największych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce, został Partnerem Złotym Forum Hotel Trends Poland&CEE (HIT), największego w Polsce i CEE wydarzenia dla właścicieli i Top Managerów branży hotelarskiej, które odbędzie się w tym roku 16 października w pięciogwiazdkowym hotelu Regent.

Tauron dostarcza nowoczesne i przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne dla samorządów i przedsiębiorstw. Tworzymy w ten sposób bezpieczną i funkcjonalną przestrzeń, od oświetlenia ulicznego, aż po zaawansowane rozwiązania infrastruktury elektroenergetycznej, elektromobilności oraz instalacji służących do produkcji „czystej energii”.

Spółka realizuje także usługi z zakresu infrastruktury elektroenergetycznej. Oferuje budowę farm fotowoltaicznych i efektywnych instalacji kogeneracyjnych, wykorzystując innowacyjne technologie do budowy bezpiecznych i aktywnych przejść dla pieszych.

Organizowane przez wydawcę „Hotelarza” Forum Hotel Trends Poland&CEE to nie tylko najważniejsze wydarzenie hotelarskie dla Top Managementu, które gromadzi w jednym miejscu decydentów branży hotelowej z Polski i reprezentantów sieci hotelowych i funduszy inwestycyjnych z całej Europy.

Hotel Trends to także miejsce gdzie ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy, a także dostawcy dla hoteli spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

Hotel Trends to jednak przede wszystkim pasjonujące dyskusje toczone na scenie przez uznane branżowe autorytety i wieczorna networkingowa gala podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu na "Hotelarzy Roku".

Dołącz do tego elitarnego grona i zgłoś swój udział jeszcze dziś!

Spotkaj się z najważniejszymi uczestnikami rynku stacjonarnie w hotelu Regent w Warszawie lub dołącz online i śledź transmisję w jakości HD na żywo.

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl

Zapytania dotyczące udziału w konferencji: Wiola Wiater
509 416 935, w.wiater@pws-promedia.pl

Zapytania dotyczące współpracy sponsorskiej: Małgorzata Grenda
22 333 88 02, m.grenda@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *