Dobry Hotel otworzył nowy Unicus Palace w Krakowie   OTWARCIA

W Pałacu Tarnowskich przy ul Sławkowskiej na Starym Mieście w Krakowie gości przyjmuje już nowy Unicus Palace sieci Dobry Hotel. Wcześniej pod tą nazwą działał hotel przy ul. Floriańskiej, który od lipca działa pod marką Wyndham Grand.

Docelowo zaoferuje 36 pokoi, restaurację z barem, studio fitness i saunę. Pokoje wyposażone są m.in. w ekspresy do kawy, 43-calowe telewizory i elektrycznie sterowane zasłony, a łazienki w podgrzewane lustra i podłogi. Jak opisuje obiekt sieć: „łącząc historię dawnego Pałacu Tarnowskich ze współczesnymi aranżacjami, luksusowym wyposażeniem i oryginalną sztuką, tworzymy wyjątkową przestrzeń do komfortowego wypoczynku w samym sercu Krakowa”. Barokowy pałac powstał w XVII wieku w wyniku przebudowy trzech kamienic. W 1899 r. kupiony został przez Zdzisława Tarnowskiego i wyremontowany z zachowaniem barokowych elementów architektury z bogato zdobionymi wnętrzami pierwszego piętra.

To siódmy obiekt zarządzany przez Dobry Hotel w Krakowie i 21. w Polsce. Dobry Hotel dzierżawi w Krakowie również Wyndham Grand i sąsiedni Unicus, Hyatt Place, H15 Luxury Palace i H15 Hotel Francuski oraz niedawno otwarty obiekt N.33 Premium Apartments.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *