OGŁOSZONO NA HT. Andrzej Wójcik: Kupiliśmy Hampton by Hilton Gdańsk Old Town   INWESTYCJE  KONFERENCJE "HOTELARZA"

-Polecałbym kupić hotel mający 150 - 200 pokoi w bardzo dobrej lokalizacji i bardzo dobry. I tak właśnie zrobiliśmy, bo VHM zdecydował się kupić hotel, który dotychczas dzierżawiliśmy - Hampton by Hilton Gdańsk Old Town - powiedział podczas odbywającego się właśnie panelu dyskusyjnego Andrzej Wójcik, prezes Satorii i VHM Management.

- Nadszedł czas, że deweloper zdecydował się sprzedać nam hotel. Jest tam 174 pokoje w sercu starego miasta, na mocnym rynku bo Trójmiasto, Gdańsk. I jest to perła w koronie, bo nie da się tam nic więcej wybudować. O taką rzecz jest bardzo trudno, a my byliśmy w uprzywilejowanej pozycji, ponieważ znaliśmy jako dzierżawca poprzez VHM ten obiekt od momentu wybudowania, kiedy został nam przekazany. I takich okazji nadal szukamy - powiedział Wójcik.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji „Hotelarza” Satoria negocjuje obecnie także zakup Hamptona w Świnoujściu, a na rynku w sprzedaży pojawił się również kaliski hotel pod tą samą marką, należący do grupy Antczak.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *