Platinum Adults w Szklarskiej Porębie rusza od listopada   OTWARCIA

Od 1 listopada jako Platinum Adults przeznaczony dla gości 12+ rozpocznie działalność dotychczasowy obiekt Bossa Nova z 23 pokojami w zabytkowym budynku i 32 apartamentami w nowej częście, otwartej w tym roku. Platinum Adults będzie wyodbrębnioną częścią 5-gwiazdkowego Platinum Mountain Hotel & SPA, należącego do sieci Górskie Resorty.

Dotychczasowa Bossa Nova składała się z 4-gwiazdkowego Bossa Nova Silence & Boutique Hotelu w budynku z początku XX wieku oraz Bossa Nova Apartments w nowym budynku z apartamentami wyposażonymi m.in. w sauny i aneksy kuchenne. W części hotelowej funkcjonuje obecnie włoska restauracja Albero, oferująca tradycyjną kuchnię śródziemnomorską, ale trwają prace nad zupełnie nowym konceptem restauracji, która otworzy się dla gości pod koniec roku. Oferuje też salę konferencyjną o powierzchni 85 m kw.  W planach rozwoju Platinum Adults jest stworzenie gabinetów SPA z ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i masaży.

– Tworząc od lat #PlatynoweChwile dla naszych gości, dokładamy starań, aby Platinum Mountain Hotel & SPA był wyjątkowo familijnym miejscem, pełnym ciekawych atrakcji dla rodzin i dzieci, z bogatym programem aktywności, animacji, muzycznych wieczorów i smacznej kuchni. Pragniemy w dalszym ciągu rozwijać naszą ideę, tym razem jednak, zwracając się i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dorosłych gości, dla których wypoczynek oznacza pewną oazę zadbania o swoje potrzeby w kameralnej atmosferze – tłumaczy Karol Brześkiewicz, dyrektor generalny Platinum Mountain Hotel & SPA. – Tym samym, pragniemy stworzyć ekskluzywne #PlatynoweChwile i holistyczną ofertę wypoczynku dla gości dorosłych oparte o uczucie wewnętrznego wyciszenia, relaksu i odprężenia. Stało się to punktem wyjścia do stworzenia konceptu Platinum Adults.

Działający od 2019 r. 5-gwiazdkowy Platinum Mountain Hotel & SPA oferuje 147 pokoi, a Platinum Apartments 330 apartamentów w 11 budynkach. Platinum Mountain rozpoznawalny jest przede wszystkim jako resort rodzinny, który oferuje gościom bogatą infrastrukturę z kompleksem basenów i saun, SPA brandowanym marką Dr Irena Eris Beauty Partner, siłownią, dwoma restauracjami a la carte i lobby barem. Uzupełnieniem oferty są atrakcje dedykowane dla najmłodszych jak MINI Club, Game Room, program tygodniowych animacji dla dzieci z zespołem animatorów, a także basen zewnętrzny z placem zabaw i sezonowo funkcjonująca wypożyczalnia rowerów i nart.

Platinum Mountain Hotel & SPA należy do marek premium w grupie Górskie Resorty, obok innych hoteli 5-gwiazdkowych: Green Mountain w Karpaczu, Elements w Świeradowie Zdroju, Crystal Mountain w Wiśle i Linea Mare w Pobierowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *