Aneta Jeton-Szotek Hotelarzem Roku 2023 w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego   KONFERENCJE "HOTELARZA"  PERSONALIA

Aneta Jeton-Szotek, dyrektor generalna hotelu AC by Marriott Wrocław, została wybrana przez 25-osobową kapitułę konkursu Hotelarze Roku 2023, zwycięzcą w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego.

Aneta Jeton-Szotek wprowadziła hotel  AC by Marriott na pozycję lidera wrocławskiego rynku, o czym świadczą m.in. opinie na portalach, sieci Marriott, a przede wszystkim najwyższe ceny w mieście. W tym roku podniosła kategorię hotelu na 5 gwiazdek, dzięki czemu stał się on pierwszym 5-gwiazdkowym hotelem tej marki na świecie. Jak tłumaczyła, powodem był fakt, że od samego początku hotel postrzegany był przez gości jako 5-gwiazdkowy i na takim poziomie świadczy usługi, znacznie przekraczając minima wymagane nawet na 5 gwiazdek, a że dzięki temu osiąga najwyższą cenę w mieście, to dla części gości, którzy go nie znali mogło się wydawać to niezrozumiałe, porównując go cenowo z innymi hotelami 4-gwiazdkowymi. No więc teraz już nie maja dysonansu między kategorią a ceną. Hotel zdobył 1. miejsce w kategorii Food & Beverage wśród franczyzowych hoteli sieci Marriott w Europie i 2. w generalnej kategorii Marriott Franczyza. W uzasadnieniach zgłoszeń Anety Jeton-Szotek na Hotelarza Roku 2023 w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego pisano też m.in.: „skuteczny zaangażowany lider”, „świetny fachowiec, skuteczny dyrektor, dba o zespół, dostarcza wyniki”, „doskonale zdolności organizacyjne, dbałość o detale”, „optymizm i gościnność we krwi”, „najważniejsze – wspaniała osoba”.  Aneta Jeton-Szotek związana jest z hotelem AC by Marriott Wrocław od jego otwarcia w 2016 r., najpierw jako dyrektor sprzedaży, a od 2018 r. dyrektor generalny.

Wyboru Hotelarzy Roku na podstawie nadesłanych zgłoszeń z uzasadnieniami i swojej obserwacji rynku dokonuje 25-osobowa Kapituła składająca się z najważniejszych postaci polskiego hotelarstwa: szefów największych firm hotelarskich w Polsce, dyrektorów ds. rozwoju sieci międzynarodowych, doradców, prezesów organizacji branżowych oraz laureatów poprzedniej edycji konkursu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *