W Żyrardowie pierwszy w Polsce pod marką Tulip Inn

W Żyrardowie otwarty został pierwszy w Polsce hotel pod 3-gwiazdkową marką Tulip Inn sieci Louvre Hotels Group. Oferuje 66 pokoi i apartament, restaurację i dwie sale konferencyjne po 116 m kw.

Hotel powstał w efekcie przebudowy i rozbudowy istniejącego zespołu biurowo-magazynowego i nadbudowania trzeciej kondygnacji. Inwestorem jest żyrardowska firma Instaleks, specjalizująca się w instalacjach sanitarno-grzewczych, która prowadzi też dwa obiekty noclegowe w Żyrardowie i Mszczonowie. Projekt architektoniczny przygotowało warszawskie biuro Z3Z Architekci. Operatorem hotelu jest firma CpluH założona przez Witolda Ignatowskiego, wcześniej m.in. inicjatora sieci DeSilva. To 26. obiekt sieci Louvre Hotels Group w Polsce i 11. z rodziny Tulip, pod którą działają dwa obiekty Royal Tulip, sześć Golden Tulip, Metropolo by Golden Tulip i Tulip Residences. Jeszcze w połowie ub.r. sieć Louvre Hotels Group podpisała umowę na wprowadzenie pod swoje marki dwóch hoteli w centrum Wrocławia – Duet pod Kyriad i Patio, który miał być pierwszym w Polsce hotelem pod brandem Tulip Inn, ale dotychczas nie przeprowadzono ich rebrandingu


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *