Nowa dyrektor operacyjna w Radisson Blu Resort Ostróda   PERSONALIA

Switłana Litwinienko, ostatnio dyrektor sprzedaży w Park Inn by Radisson Tallinn, została dyrektor operacyjną Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda.

Z branżą hotelowo-turystyczną związana jest od 20 lat, przez kilkanaście pracowała w ukraińskim oddziale brytyjskiego tour operatora ASLA Travel Group z segmentu destination management companies. W tym czasie w latach 2010-2012 była project managerem przy organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. W 2015 r. została sales managerem luksusowego hotelu Fairmont Grand w Kijowie. W 2016 r. związała się z siecią Radisson Hotel Group, gdzie w hotelu Radisson Blu Kijów przeszła drogę od sales managera do dyrektora sprzedaży w 2019 r. W 2022 r. przeniosła się do Park Inn by Radisson Tallinn, obejmując stanowisko dyrektora sprzedaży. We wrześniu tego roku została dyrektor operacyjną otwartego w lutym Radisson Blu Resort Ostróda z 238 pokojami, częścią konferencyjną na 1 tys. osób, aquaparkiem, SPA Lava e Sal oraz kilkoma restauracjami i barami.

Switłana Litwinienko zastąpiła Agnieszkę Lipską, która wprowadzała hotel na rynek. W październiku nowym dyrektorem generalnym hotelu został Michał Grobelny, o czym więcej pisaliśmy w TUTAJ. Obecnie hotel rekrutuje nowego F&B managera.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *