Charytatywny Bazar Rozmaitości w Vienna House by Wyndham Andel’s Łódź 9 grudnia

W łódzkim Vienna House by Wyndham Andel’s 9 grudnia odbędzie się II Charytatywny Bazar Rozmaitości Dochód z wydarzenia zostanie przekazany hospicjum dla dzieci Łupkowa w Łodzi na zakup respiratora oraz Fundacji Kolorowy Świat – Otulinka na potrzeby rehabilitacji najmłodszych pacjentów.

Na Bazarze będzie można kupić wiele rękodzielniczych produktów czy świątecznych specjałów.
Na dzieci czekać będą  m.in. spotkanie ze św. Mikołajem, psami ratownikami czy Batmanem, malowanie buziek, artystyczne warsztaty dla młodzieży czy słodkie zakupy. Dorośli będą mogli kupić świąteczne prezenty rękodzielnicze i kulinarne, wylosować płyty i książki z autografami znanych artystów, podegustować i spotkać innych ludzi o wielkich sercach. Zeszłoroczna edycja zakończyła się zebraniem 37 tys. zł

W myśl idei, że wspólne pomaganie jest jeszcze bardziej wartościowe, hotel zachęcił do współpracy wielu partnerów – od Andrzeja Pągowskiego, który zaprojektował grafikę promocyjną wydarzenia, , przez partnerów korporacyjnych, takich jak Vandemortelle, po partnerów instytucjonalnych, m.in. Łódzką Organizację Turystyczną, Grupę Ratownictwa Specjalistycznego i patronów medialnych.

Można też wpłacić dowolną kwotę na konto wybranej Fundacji:

Numer konta bankowego Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci Łupkowa: 64 1240 3060 1111 0000 3452 4833

Bank PeKaO S.A. III o/Łódź

Koniecznie z dopiskiem „BAZAR”

Numer konta bankowego Fundacji Kolorowy Świat - Otulinka: 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

Bank PeKaO S.A. III o/Łódź

Koniecznie z dopiskiem „BAZAR”


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *