Dobrze przygotowany projekt zaplecza gastronomicznego stoi u źródeł sukcesu lokalu   MATERIAŁ PARTNERA

Kuchnia, to nie tylko zaplecze – to serce każdego gastronomicznego przedsięwzięcia. Jest odrębnym, inspirującym światem, który zaprojektujemy i wyposażymy uwzględniając każdą wskazówkę i potrzebę. Design to dla nas coś więcej niż hasło. Tworzymy kreatywne przestrzenie, które wspierają kreatywny kunszt szefa kuchni. Klienci, którzy powierzyli nam zaprojektowanie swojej przestrzeni gastronomicznej, doceniają wartość konceptu, modułowość, ergonomię i estetykę – integralne części każdego rekomendowanego przez Grafen rozwiązania.

Sam proces projektowania wymaga wypracowania systemu efektywnej komunikacji z Klientem, zyskania jego zaufania, a także niezwykłej precyzji. To dlatego zaczynamy go od zrozumienia wizji biznesu, poznania preferencji i oczekiwań, dopiero potem przechodzimy do rekomendacji niezbędnego wyposażenia i przestrzennego rozplanowania go w projekcie.

Grafen oferuje zatem swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji – od wizji do realizacji. Przygotowany przez nas projekt technologii gastronomii, który powinien stanowić niezbędny fundament każdego biznesu, zawsze obejmuje rzuty urządzeń, wizualizację 3D, inwentaryzację oraz fachowe doradztwo. Zwieńczeniem współpracy jest montaż i szkolenie z obsługi urządzeń.

Nasze rekomendacje opieramy na rzeczywistych fundamentach, a nie wirtualnej iluzji. Wybierając Grafen, zyskujesz pewność profesjonalnego wsparcia na każdym etapie projektu. Dobry projekt działa jak czytelna instrukcja, która sprawnie poprowadzi inwestora do szybkiego otwarcia lokalu i w dużym stopniu przyczynia się do jego prawidłowego funkcjonowania.

Zadowolenie, satysfakcja właściciela z prowadzenia lokalu gastronomicznego jest dla Nas najwyższym priorytetem. Inwestor nie musi znać się na technologii gastronomii. Jesteśmy po to, aby poprowadzić Klienta przez każdy etap inwestycji i przyczynić się, w jak największym stopniu, do odniesienia przez Niego sukcesu.

www.grafen.com


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *