Nickel Resort & Spa Grzybowo będzie wyposażony w łazienki modułowe od EcoReadyBath

Inwestor obiektu hotelowego Nickel Resort & Spa Grzybowo pod Kołobrzegiem podpisał kontrakt na wyposażenie 147 apartamentów w łazienki modułowe z firmą EcoReadyBath, mającą na koncie realizacje dla największych marek hotelowych. Inwestor zdecydował się na takie rozwiązanie kierując się z jednej strony zmniejszeniem wpływu inwestycji na środowisko, a z drugiej – możliwością skrócenia etapu wykończenia.

Montaż prefabrykowanych łazienek ma przewagę nad tradycyjnym wykończeniem, polegającą na skróceniu czasu od rozpoczęcia prac do odbioru technicznego. Sam etap wykończenia łazienek może być krótszy o 80 proc. Inną ważną kwestią jest powtarzalna wysoka jakość produktów, wynikająca z przestrzegania norm ISO 9001. Trzecim argumentem, który przemawiał za tym rozwiązaniem, jest znaczące zmniejszenie ilości odpadów powstających przy produkcji, a także możliwość bardziej efektywnego zarządzania zużyciem energii. W warunkach fabryki jest to dużo łatwiejsze niż na placu budowy.

– W Nickel Resort & Spa Grzybowo stawiamy na innowacyjne rozwiązania. Dlatego, jako pionierzy wśród prywatnych sieci hotelowych z polskim kapitałem, wybraliśmy partnerstwo z EcoReadyBath, liderem w branży łazienek prefabrykowanych – mówi Marcin Żurek, dyrektor ds. inwestycji w Nickel Development. – Tę decyzję postrzegamy jako krok w kierunku zrównoważonego budownictwa, zgodnego z naszymi wartościami i założeniami. To także mądrze zainwestowane środki, gwarantujące szybkość, kontrolowaną jakość i oszczędności. Atrakcyjność inwestycyjna naszych apartamentów zyskuje nowy wymiar i zdecydowanie wyższą jakość, przyciągając zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Standaryzacja produkcji nie wyklucza wykonania indywidualnego projektu zgodnego z charakterem inwestycji i oczekiwaniami inwestora. W przypadku Nickel Resort & Spa nacisk położono na indywidualnie wykonane obudowy umywalek. Jedna ze ścian w łazienkach będzie natomiast wykończona tynkiem dekoracyjnym. To sprawi, że dostarczone przez EcoReadyBath łazienki będą spójne z projektem wnętrz wykonanym przez pracownię Q2 Studio z Wrocławia.

Nickel Resort & Spa dołącza do grona marek obsługiwanych przez EcoReadyBath. Stargardzka firma ma w swoim portfolio realizacje na rzecz takich marek jak: MOXY Hotels, Hilton Garden Inn, Courtyard by Marriott czy Hampton by Hilton.

Nickel Resort & Spa Grzybowo jest pierwszym obiektem hotelowym w sieci Nickel, którą opiekować się będzie powołana do tego spółka operatorska Nickel Hospitality. Wspólnym mianownikiem wszystkich obiektów w sieci będzie idea holistycznego wypoczynku. Inwestycja jest w trakcie budowy, a jej ukończenie planowane jest na drugi kwartał 2025 roku.  Jej operatorem będzie VHM Hotel Management.

Nickel Resort & Spa Kołobrzeg-Grzybowo będzie całorocznym obiektem hotelowym z pełną ofertą wypoczynkową, obejmującą strefę spa & wellness, kompleks basenów wewnętrznych oraz liczne wodne atrakcje dla dzieci. Do tego gastronomia: bar, restauracja oraz strefę fitness. Wyciszeniu sprzyjać będą takie strefy jak lounge, tarasy na dachu, a także wydmy na patio. Z myślą o biznesie tu modułowe sale konferencyjne

Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba będzie całorocznym kompleksem apartamentów wypoczynkowych, z nastawieniem na turystów w sezonie letnim i zimowym, a w okresach przejściowych – na konferencje biznesowe. Oferta gastronomiczna będzie dostępna dla gości w trzech lokalach: restauracji, barze i lounge. Oprócz basenu i spa, resort zaoferuje też strefę fitness, rowerownię i narciarnię.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *