Wybrano dyrektor hotelu Gołębiewski w Pobierowie   PERSONALIA

Wioletta Szatkowska-Musiał, przez ostatnie 14 lat związana z Arka Medical Spa Hotel w Kołobrzegu, została dyrektorem powstającego w Pobierowie hotelu Gołębiewski.

W branży hotelarskiej pracuje od blisko 30 lat. Zaczynała w Centrum Zdrowia i Relaksu Verano w Kołobrzegu - gdzie na czterohektarowej mieszczą się obecnie cztery pawilony sanatoryjne  z 429 pokojami - zaczynając w 1995 r. od stanowiska recepcjonistki i dochodząc w 2008 r. do funkcji kierownika działu hotelowego. W 2009 r. przeszła do kompleksu Arka Medical Spa z 532 pokojami w części sanatoryjnej i hotelowej, w tym 190 pokojami w 4-gwiazdkowym hotelu, gdzie od kierownika części hotelowej doszła do stanowiska dyrektor całego obiektu w 2016 r.

Gołębiewski w Pobierowie z ok. 1,2 tys. pokojami i rozbudowaną infrastrukturą resortową będzie największym hotelem w Polsce, który ruszyć ma na wakacje 2024 r. (choć jego otwarcie zapowiadane jest już od 2022 r.)


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Wybrano dyrektor hotelu Gołębiewski w Pobierowie

  1. Ten hotel w Pobierowie to jedno wielkie nieporozumienie postawione wbrew logice i ekologii. Czas pokaże że chciwość i pogarda wobec przyrody zawsze się mści na decydentach takich megalomanskich projektów .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *