Marta Klepka dyrektor generalną Lake Hill Resort & Spa   PERSONALIA

Marta Klepka, ostatnio zarządzająca 5-gwiazdkowym hotelem Heron Live w Gródku nad Dunajcem została dyrektorem generalną hotelu Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce na Pogórzu Karkonoskim.

Z branżą hotelarską związana jest od 11 lat, gdy została dyrektor butikowego hotelu 5-gwiazdkowego Blow Up Hall 50/50 w Starym Browarze w Poznaniu, a od 2015 r. była jednocześnie prezes spółki Fortis Nowy Stary Browar. W 2021 r. została dyrektor generalną Heron Live. Jest absolwentką prawa Uniwersytetu Poznańskiego oraz Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Lake Hill to kompleks ze 173 pokojami w 4-gwiazdkowym hotelu otwartym w 2019 r. oraz 88 apartamentami oddanymi do użytku w 2021 r. W trzecim etapie powstaje 20 willi oraz osiem budynków 10-apartamentowych. Marta Klepka zastąpiła Michała Cwalinę, który wprowadzał hotel na rynek, potem został dyrektorem Saltic Resort & Spa w Grzybowie k. Kołobrzegu, a na początku 2022 r. powrócił do Lake Hill.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *