Marka TRIBE Accoru debiutuje na Węgrzech wraz z otwarciem ibis-TRIBE Budapest Stadium   ŚWIAT

TRIBE, jedna z najszybciej rozwijających się marek Accor w Europie, otwiera pierwszy hotel na Węgrzech w Budapeszcie. Nowo wybudowany obiekt, łączący marki ibis i TRIBE znajduje się w kompleksie Liberty, wielofunkcyjnym projekcie firmy WING. ibis & TRIBE Budapest Stadium oferuje gościom 332 pokoje, równo podzielone między dwie marki, kompleksowe udogodnienia z rozmaitymi punktami gastronomicznymi, a także salami konferencyjnymi i siłownią.

WING jest wiodącą węgierską grupą deweloperską i inwestycyjną w Europie Środkowej. Zarządzaniem hotelu zajmuje się Accor. – Cieszymy się, że możemy wprowadzić tę wyjątkową markę hotelową na jeden z kluczowych rynków Europy Środkowej i Wschodniej. TRIBE to nowoczesna miejska marka lifestylowa, która łączy lokalne społeczności i podróżnych poprzez unikalne koncepcje i doświadczenia. Wierzymy, że dzięki współpracy z WING nowy hotel będzie idealnym miejscem na wypoczynek w podróży, ale również zaproszeniem do odkrycia zupełnie nowego doświadczenia hotelowego – mówi Pauline Oster, Vice President Tribe Europe & North Africa w Accor.

Projekt Liberty to kompleks biurowo-hotelowy zlokalizowany w połowie drogi między lotniskiem a centrum miasta. Odpowiada na zapotrzebowanie na zakwaterowanie trzy- i czterogwiazdkowe w pobliżu Groupama Arena w Ferencváros, MVM Dome Handball Arena, Narodowego Stadionu Lekkoatletycznego, Pałacu Sztuk i Teatru Narodowego. – Wing z przyjemnością poszerza swoją udaną współpracę z grupą Accor, do której należy ibis Styles Budapest Airport oraz hotel TRIBE, powstający obecnie przy lotnisku. Łącznie Wing ma w portfolio ponad 1000 pokoi hotelowych zrealizowanych lub w trakcie realizacji, oraz z dumą otwiera pierwszy hotel TRIBE na Węgrzech – mówi Noah Steinberg, Chairman i CEO WING.

Pierwszy TRIBE na węgierskim rynku oferuje gościom 166 pokoi. Koncepcja obiektu obejmuje tętniące życiem przestrzenie wspólne skupione wokół lobby pełniącego także funkcję kącika biznesowego. Do dyspozycji gości jest także restauracja à la carte, strefa fitness oraz parking podziemny. Centrum konferencyjne hotelu pomieści do 200 osób. Hotelowy skybar przyjmie gości wiosną 2024 roku.

TRIBE to jedna z najszybciej rozwijających się marek Accor w Europie, która – według opisu sieci – „przekształca tradycyjne doświadczenie hotelowe i umożliwia gościom wypoczynek, pracę oraz zabawę w nowoczesnych przestrzeniach. TRIBE gwarantuje międzynarodowe trendy z zakresu lifestyle oraz niezapomniane doświadczenia w starannie dobranych przestrzeniach i usługach dla lokalnej społeczności. Filozofią marki jest idealny miks i dopasowanie nieszablonowego podejścia do hotelarstwa i wysokiej jakości usług w przystępnej cenie. Hotele sygnowane marką o standardzie 4 gwiazdek są zaprojektowane tak, aby były pełne życia, aspirujące, stylowe i niezwykle funkcjonalne. Dla współczesnych podróżnych marka wyraża nową definicję wyrafinowanego designu przy każdej okazji – oferując miejsce do spędzania czasu, spotkań, zabawy i pracy w stylowym otoczeniu. Zdefiniowana przez to, jak ludzie chcą żyć i podróżować, TRIBE skupia się na rzeczach, które naprawdę się liczą: inteligentnych, funkcjonalnych, opartych na designie hotelach, dających gościom wszystko, czego potrzebują”.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *