Jędrzej Król z Sofitel Grand Sopot Recepcjonistą Roku

Recepcjonistą Roku w konkursie ROTY Poland – Receptionist of the Year, organizowanym przez Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych A.I.C.R Polska, został Jędrzej Król z Sofitel Grand Sopot, który będzie tym samym reprezentował Polskę w konkursie World's Best Receptionist w lutym w Nicei.

Drugie miejsce zajęła Anna Pankova z Sheraton Sopot Hotel, a trzecie Yeva Zelinska z Sheraton Grand Warszawa. Polska edycja konkursu organizowana jest od 2016 r. W tym roku w finale, który odbył się w Sofitel Grand Sopot, wzięli udział przedstawiciele takich hoteli jak: Sofitel Grand Sopot, Sheraton Grand Warszawa, NYX Hotel Warszawa, Sheraton Sopot Warszawa, Sofitel Warszawa Victoria, Nobu Hotel Warszawa, Royal Tulip Warszawa i Radisson Blu Sopot. Wydarzenie to składa się z wieloetapowej rywalizacji, zakończonej finałem obejmującym część teoretyczną oraz praktyczną.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *