Nowy dyrektor Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center   PERSONALIA

Z początkiem stycznia funkcję dyrektora Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center objął Grzegorz Forma, dotychczasowy kierownik recepcji Holiday Inn Express Rzeszów Airport

Z hotelarstwem związany jest od 2010 r., był m.in. kierownikiem recepcji w hotelu Sokół Wellness & Spa w Łańcucie, a Polskim Holdingiem Hotelowym od 2019 r. gdy został kierownikiem recepcji w nowo powstałym hotelu Holiday Inn Express Rzeszów Airport. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

– To kolejny przykład na to, że możliwości awansu, jakie stoją przed pracownikami w ramach rozwoju Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, są motywujące i korzystnie wpływają na to, jak jesteśmy postrzegani w branży i w pewnym sensie wyróżnia nas to na rynku hotelarskim. Jestem przekonany, że tak wysokiej klasy hotelarz z ogromnym doświadczeniem zagwarantuje Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center utrzymanie wysokiego standardu i zadba o komfort naszych gości – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Rzeszowski Best Western Plus, który wszedł po tę markę jesienią 2023 r. po generalnym remoncie hotelu Hetman, posiada 60 pokoi, część restauracyjną, bar oraz trzy sale konferencyjne dla 150 uczestników oraz parking na 50 miejsc.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *