Adam Konieczny z LHG do Indotek Group   PERSONALIA

Adam Konieczny, przez ostatnie siedem lat związany z siecią Louvre Hotels Group, ostatnio jako dyrektor ds. rozwoju w regionie Europy, objął stanowisko International Hospitality Director w węgierskim funduszu Indotek Group, a swoje obowiązki pełnił będzie z Aten.

fot. LinkedIn

Konieczny z LHG związany był od 2017 roku, najpierw jako dyrektor rozwoju na Europę Wschodnią, a od 2019 roku na całą. Był odpowiedzialny za rozwój marek grupy poprzez umowy franczyzowe, zarządzania i najmu, a także poszukiwanie strategicznych partnerstw w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej. Nadzorował także menedżerów ds. rozwoju regionalnego w całym regionie. Wcześniej przez cztery lata związany był z firmą consultingową Christie & Co jako country head na Polskę, a przez pięć lat z DTZ (połączoną później z Cushman & Wakefield). Jest absolwentem SGH oraz Sheffield Hallam University. Posiada również certyfikat z zakresu inwestycji hotelowych zdobyty na Cornell University, NY, School of Hotel Administration. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (MRICS).

Zatrudniająca ponad 500 osób Grupa Indotek zarządza zarządza ponad 300 nieruchomościami, obsługuje 3,5 tys. umów najmu, obejmujących blisko dwa miliony m kw. w całej Europie. W jej portfolio znajduje się ponad 50 budynków biurowych (w tym 4 w Warszawie) oraz 26 centrów handlowych. Indotek posiada również hotele w 12 europejskich krajach oraz liczne magazyny i tereny przemysłowe.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *