Ogólnopolski Bal Hotelarza PHN w hotelu Szczawnica Park   "HOTELARZ"

W pięciogwiazdkowym hotelu Szczawnica Park odbyła się kolejna już edycja Ogólnopolskiego Balu Hotelarza, organizowanego przez Polskie Hotele Niezależne. Celem wydarzenia jest uroczysta inauguracja Nowego Roku w gronie hotelarzy z całej Polski oraz integracja szeroko rozumianej branży hotelarskiej.

Tegoroczny Bal Hotelarza, zorganizowany w zimowej scenerii Pienin, otworzyła Elżbieta Lendo, prezes zarządu Polskich Hoteli Niezależnych, witając wszystkich przybyłych gości.

- Naszą przygodę z organizacją Balu Hotelarza rozpoczęliśmy w 2020 r. Jesteśmy dumnym prekursorem tego spotkania dla środowiska hotelarskiego i cieszymy się, że do udziału w nim możemy zaprosić wszystkich hotelarzy, nie tylko należących do naszej organizacji - powiedziała Elżbieta Lendo. - Wierzymy w głęboki sens organizacji Balu Hotelarza, zawsze z początkiem każdego roku (poza czasem pandemii), aby wspólnie spojrzeć w przyszłość, z optymizmem i radością zaczynać kolejny rok. Choć zmienia się formuła naszego balu, jego wartość jest niezmienna i nie do przecenienia. Jesteśmy z sobą, dla siebie, mniej niż na co dzień formalni, ale na pewno bardziej otwarci. A czy jest coś ważniejszego niż coraz bardziej trwałe i bezpośrednie relacje hotelarzy? One dają nam poczucie, że nie jesteśmy osamotnienie w codziennych trudach pracy na rzecz hotelarstwa, że najbardziej ambitne projekty możemy nie tylko wspólnie inicjować, ale też skutecznie realizować.

Prezes PHN zaprosiła także uczestników na kolejny Bal Hotelarzy, który odbędzie się 10 stycznia 2025 r., a już 8 marca na kolejną edycję konferencji Kobieta Hotelarz w Ostródzie. -Zapraszam serdecznie nie tylko kobiety, ale również wszystkich hotelarzy – dodała prezes PHN.

Fundacja Polskie Hotele Niezależne: wiodące na rynku hotelarskim w Polsce konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku.

Hotele należące do Grupy to rodzime, wyjątkowe i różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Ogólnopolski Bal Hotelarza PHN w hotelu Szczawnica Park

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *