Zmiany i awanse w Puro Hotels   PERSONALIA

Doświadczeni pracownicy w odświeżonych rolach i nowe twarze na pokładzie to odpowiedź sieci hoteli Puro na wyzwania związane z otwarciem kolejnego hotelu i planowaną ekspansją na rynki zagraniczne.

Tomasz Rajkowski

Tomasz Rajkowski, dotychczasowy dyrektor hotelu Puro Łódź, związany z marką od 2018 roku, przejmie pieczę nad powstającym właśnie Puro Warszawa Stare Miasto - drugim hotelem marki w Warszawie, który znajduje się na ulicy Canaletta i przywita gości z końcem 2024 roku.

Hubert Terela

Dyrektorem łódzkiego hotelu od 1 lutego zostanie natomiast Hubert Terela, który z wcześniej zarządzał hotelem Puro Kraków Kazimierz.

Łukasz Piekarski

To nie koniec zmian w Warszawie. Łukasz Piekarski, który otwierał pierwsze warszawskie Puro i przez ponad 5 lat stał za jego sterami, teraz wraca do rodzinnego Wrocławia, aby ponownie objąć stanowisko dyrektora hotelu i z większą swobodą łączyć życie zawodowe z prywatnym. Z wrocławskim hotelem był związany od czasu jego otwarcia.

Dorota Ryglewicz

Dodatkowo pracę obydwu warszawskich Puro usprawni Dorota Ryglewicz, która jako dyrektorka sprzedaży, poprowadzi zespoły aż dwóch warszawskich hoteli. Jej największym wyzwaniem będzie stworzenie strategii, która zdywersyfikuje biznes obu hoteli.

Edyta Barczuk-Matuszczak

Ze względu na planowaną ekspansję marki na rynki zagraniczne, utworzone zostało także nowe stanowisko - Director of Rooms Operations, które od 1 kwietnia 2024 obejmie Edyta Barczuk-Matuszczak, obecnie zarządzająca hotelem we Wrocławiu. Związana jest ona z marką Puro niemal od początku jej funkcjonowania, a będzie zajmowała się optymalizacją i standaryzacją działów oraz wdrażaniem rozwiązań w oparciu o możliwości, jakie daje zastosowanie sztucznej inteligencji.

Anton Gorbatenko

W organizacji pojawi się także nowa osoba. Zespół zasili Anton Gorbatenko, który od 1 lutego będzie kierował hotelem Puro Kraków Kazimierz. Anton swoje ponad 20-letnie doświadczenie zdobywał pracując na różnych stanowiskach w branży hotelarskiej w Ukrainie, Rosji i Polsce. Przed nim czas poznawania zespołu oraz struktury firmy.

W sieci Puro Hotels działa obecnie 7 obiektów z blisko 1,1 tys. pokoi w sześciu największych miastach Polski. Sieć planuje także kolejne obiekty, pod koniec tego roku otwarty zostanie hotel w Warszawie przy ulicy Canaletta, planowana jest także ekspansja na inne rynki europejskie, zabezpieczono już działki pod nowe hotele m.in. w Pradze i Budapeszcie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *