Agata Kiapśnia dołącza do zespołu Klekotki SPA&Resort   PERSONALIA

Do zespołu Klekotki SPA&Resort, jako Manager w Sento SPA, dołączyła Agata Kiapśnia. Jest ona kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem, wykładowcą uczelni kosmetologicznych i stypendystką Dr Ireny Eris oraz Collegium Cosmeticum.

Agata Kiapśnia to konsultantka rynku spa&beauty, zarządzała również najbardziej prestiżowymi obiektami spa w Polsce. Doświadczenie zbudowała zarówno w hotelach sieciowych (Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Hotel Gołębiewski w Mikołajkach, Hotel Aries), jak i butikowych (Masuria Arte, Złota Łania Wiartel Resort &Spa). Na swoim koncie ma również sukcesy związane z preopeningiem obiektów (Hotel Aries Wisła, Złota Łania Wiartel Resort &Spa oraz Hotel Belmonte w Krynicy Zdroju).

Od 18 lat edukuje i konsultuje przedsiębiorców oraz uczniów w branży kosmetycznej. Efektem jej pracy jest wzrost rentowności biznesu poprzez pracę nad aspektami finansowymi, marketingowymi i strukturalnymi.
W Sento SPA, które jest częścią Klekotki SPA&Resort odpowiedzialna będzie za intensywny rozwój marki, szkolenie zespołu i nadzór nad realizacją najwyższych standardów obsługi gości.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *