Marka Handwritten Collection po roku od debiutu

Handwritten Collection, soft brand sieci Accor, który zadebiutował w styczniu 2023 r. świętuje swoje pierwsze urodziny. W ciągu 12 miesięcy pod tą marką, skupiającą małe i średnie obiekty, których oferta i guest experience ma odzwierciedlać charakter i gościnności właściciela i zespołu, pełniących rolę gospodarza, otwarto 12 hoteli, w tym jeden w Krakowie. W najbliższych planach jest 25 obiektów.

– Podobnie jak w ręcznie napisanym liście, autorski styl każdego z gospodarzy hoteli Handwritten Collection jest tym, co zapada gościom w pamięć i wyróżnia wszystkie obiekty marki – mówi James Wheatcroft, Global SVP Midscale Brands, Accor. – Odpowiada to na preferencje gości, którzy w trakcie podróży pragną zanurzyć się w klimat każdej z destynacji. Handwritten Collection odpowiada na rosnące zapotrzebowanie rynku na unikatowe hotele z urokiem i osobowością, jednocześnie zapewniając gościom światowy poziom usług i programów lojalnościowych Accor.   

Według założeń marki Handwritten Collection, dyrektorzy hoteli jako gospodarze witają gości „zapraszając ich do świata pełnego indywidualnych akcentów i osobistych zainteresowań dzielonych we wspólnie spędzanych chwilach. Wyjątkowe dania, unikalne napoje, motywy w wystroju wnętrz czy hotelowe maskotki – to tylko niektóre ze sposobów, w jakie hotele Handwritten Collection wyrażają osobiste cechy i pasje swoich gospodarzy”.

Jak tłumaczy Camil Yazbeck, Global Chief Development Officer, Premium, Midscale & Economy, Accor: „Zaprojektowaliśmy Handwritten Collection, aby wspierać rosnącą liczbę niezależnych hoteli, które chcą wykorzystać korzyści związane z pozycją wiodącej globalnej grupy hotelowej, jednocześnie zachowując unikalny charakter, który ukształtowali. Cieszy nas pozytywny odbiór naszych partnerów i rozwój kolekcji w pierwszym roku jej funkcjonowania”.

W regionie Europy Środkowo-Wschodniej funkcjonują obecnie dwa hotele należące do kolekcji w Krakowie i Tallinie. Accor podpisał właśnie umowę na uruchomienie kolejnego hotelu Handwritten Collection Bukareszcie. The Crown, Handwritten Collection w Krakowie w kamienicy z początku XX wieku to miejsce, które zostało ożywione przez hotelarzy z pasją do polskiej sztuki oraz wizją połączenia artystycznych ambicji ruchu Art Deco z wygodami nowoczesnej gościnności. Hotel jest udekorowany dziełami ulubionych współczesnych artystów gospodarzy: malarza Jaceka Hazuki i rzeźbiarza Adama Myjaka. Goście odwiedzający hotel mogą skorzystać z pocztówek i monografii ich prac. W hotelu często organizowane są wydarzenia społeczne z udziałem polskich artystów w przestrzeni barowej w towarzystwie autorskich koktajli inspirowanych barwną twórczością artysty Leona Tarasiewicza.

Inne hotele Handwritten Collection działają już też we Francji, Włoszech, Anglii, na Malcie, w Chinach, Singapurze, Tajlandii i Australii.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *