Dorota Nidzgorska-Mazonik z Arłamowa do Górskich Resortów   PERSONALIA

Dorota Nidzgorska-Mazonik, ostatnio dyrektor generalna hotelu Arłamów, została dyrektor ds. hotelarstwa i standardów jakości w sieci Górskie Resorty.

Karierę hotelarską zaczynała ponad 20 lat temu w dziale sprzedaży MCC Mazurkas Conference Center & Hotel w Ożarowie Mazowieckim, gdzie spędziła dziewięć lat, dochodząc do stanowiska kierownika sprzedaży i marketingu. W 2011 r. została dyrektor sprzedaży w przygotowywanym do otwarcia hotelu Narvil w Serocku. Dwa lata później objęła takie samo stanowisko w hotelu Warszawianka w Jachrance, a później w Pałacu Żelechów. W 2015 r. została dyrektor regionalną sprzedaży w zakopiańskim Nosalowym Dworze Resort & Spa, a w 2018 r. dyrektor regionalną sprzedaży hotelu Arłamów odpowiedzialną za Polskę centralną. W 2019 r. awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora generalnego Arłamowa w ramach szerszych zmian personalnych, gdy dotychczasowy dyrektor Michał Kozak został prezesem spółki po właścicielu Antonim Kubickim. Od 2020 r. była dyrektor generalną tego hotelu.

Na nowym  stanowisku w Górskich Resortach będzie współpracowała z 5-gwiazdkowymi hotelami grupy: Green Mountain Hotel w Karpaczu, Platinum Mountain Hotel & Spa w Szklarskiej Porębie, Elements Hotel & Spa w Świeradowie-Zdroju, Linea Mare w Pobierowie oraz pozostałymi obiektami grupy oraz brała aktywny udział w działaniach pre-openingowych nowych obiektów. – Do moich zadań będzie należało wdrażanie planów efektywności funkcjonowania każdego z obiektów w zakresie sprzedażowym, marketingowym, operacyjnym a przede wszystkim jakościowym, jak również wspieranie obiektów we wdrażaniu standardów, dbanie o jakość świadczonych usług, reagowanie na potrzeby gości indywidualnych i klientów z sektora MICE – powiedziała Dorota Nidzgorska-Mazonik serwisowi meetingplanner.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *