Nowa dyrektor generalna Mercure Racławice Dosłońce   PERSONALIA

Ewelina Zwijacz została dyrektor generalną hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa koło Krakowa, zastępując współwłaścicielkę Dagmarę Leję, która zarządzała tym otwartym w 2010 r. hotelem od 2011 r.

Ewelina Zwijacz w ciągu ostatnich kilkunastu lat zarządzała hotelami Shuma w Dąbrowie Górniczej, Olimpia Spodek w Katowicach, była sales managerem Best Western Premier Katowice (obecny Park Inn by Radisson). Od 2014 r. pełniła funkcję sales area managera i revenue managera w hotelach należących do J.W. Construction – sieć Hotele 500 i Czarny Potok Resort & Spa w Krynicy-Zdroju oraz zastępcy dyrektora Czarnego Potoku. Od 2016 r. była dyrektor operacyjną w Cottonina Hotel & Mineral Spa w Świeradowie-Zdroju, w 2017 r. została dyrektorem hotelu Pałac Krobielowice pod Wrocławiem, a w 2021 r. Apartahotelu Cristina w centrum Zakopanego.

Mercure Dosłońce Racławice dysponuje 67 pokojami, centrum konferencyjne o powierzchni ponad 500 m kw., SPA z 11 gabinetami i strefę wellness z basenem. Właścicielem hotelu jest krakowska firma turystyczna Start Travel, należący do Grupy Start.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *