Grupa Europlan: bez Term Karkonosze

Europlan był zaangażowany w powstający kompleks Termy Karkonosze w Staniszowie koło Karpacza, które są inwestycją wrocławskiego biznesmena z branży IT. Jednak ich drogi się rozeszły, a operatorem kompleksu będzie spółka HSP Management, która prowadzi m.in. 5-gwiazdkowy hotel Szczawnica Park Resort & Spa.

Termy Karkonosze to kompleks hotelowo- apartamentowy, który ma posiadać najbardziej rozbudowaną strefę basenową w Polsce – o powierzchni 3,5 tys. m kw. lustra wody. Na ponad 6-hektarowym terenie powstanie 268 pokoi i apartamentów w trzech oddzielnych strefach: rekreacyjnej z 64-pokojowym hotelem, zespołem basenów termalnych, restauracją i salą konferencyjną; rodzinnej z dziewięcioma budynkami po14 apartamentów oraz kameralnej z 10 budynkami willowymi po osiem apartamentów. Na czele HSP Management stoi Grzegorz Gacek, który doświadczenie biznesowe budował m.in. w Danone i Kompanii Piwowarskiej, skąd awansował do struktur zarządu SABMiller w Szwajcarii, a następnie do europejskiej centrali Coca Coli. Od 18 lat prowadzi działalność hotelarską w Szczawnicy, gdzie posiada kilka obiektów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *