Ze Zdrojowej Hotels do sieci Holiday Park & Resort   PERSONALIA

Dariusz Bagiński, ostatnio dyrektor operacyjny 5-gwiazdkowego Marine Hotel w Kołobrzegu sieci Zdrojowa Invest, został dyrektorem operacyjnym sieci Holiday Park & Resort, składającej się  z sześciu działających sezonowo kompleksów nad morzem, a w części z nich całorocznych obiektów hotelowych oraz najnowszej inwestycji w Cieplicach koło Jeleniej Góry.

Dariusz Bagiński rozpoczynał swoją karierę na początku wieku w branży gastronomicznej, przez kilka lat był kierownikiem restauracji i baru w kołobrzeskim hotelu Pro-Vita, następnie  kierownikiem gastronomii w hotelu Havet w Dźwirzynie pod Kołobrzegiem, a w 2019 r. został dyrektorem otwieranego Saltic Resort & Spa w Grzybowie koło Kołobrzegu ze 163 pokojami. Od 2021 r. był dyrektorem operacyjnym Marine Hotel.

Na stanowisku dyrektora zarządzającego Holiday Park & Resort odpowiedzialny jest za kompleksowe zarządzanie firmą i nowymi projektami, nadzór nad funkcjonowaniem centrali w Poznaniu oraz resortami nadmorskimi, tworzenie budżetów, współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju firmy oraz raportowanie do prezesa zarządu i twórcy sieci, Piotra Śledzia, właściciel firmy Bocian Pożyczki. Sieć Holiday Park & Resort to kompleksy składające się z drewnianych domków i apartamentów w budynkach hotelowych w Pobierowie, Niechorzu, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Mielnie i Rowach oraz Holiday Park & resort Uzdrowisko Cieplice-Zdrój w Jeleniej Górze.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Ze Zdrojowej Hotels do sieci Holiday Park & Resort

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *