D-EDGE Partnerem Forum HIT 2024   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma D-EDGE, oferująca najnowocześniejsze rozwiązania e-commerce w chmurze dla ponad 17 000 hoteli w ponad 150 krajach, została Partnerem Złotym forum Hotel Investment Trends Poland&CEE, które w tym roku odbędzie się 20 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

D-EDGE zapewnia całościową infrastrukturę technologii hotelarskiej pod jednym dachem. Zintegrowana gama rozwiązań obejmuje wszystkie etapy dystrybucji hoteli, w tym centralny system rezerwacji (CRS), zarządzanie danymi o gościach, analizę danych, połączenia z firmami partnerskimi, media marketingu cyfrowego i tworzenie stron internetowych. Dzięki zespołowi 500 ekspertów zlokalizowanych w ponad 25 krajach D-EDGE zapewnia lokalne wsparcie, usługi i narzędzia. Dzięki globalnej sieci ponad 550 partnerów stale rozwijający się ekosystem firma pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej i rozwoju. D-EDGE jest spółką zależną Accoru, wiodącej na świecie grupy hotelarskiej.

Organizowane przez wydawcę "Hotelarza" wydarzenia z cyklu Hotel Investment Trends to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie skoncentrowane na inwestycjach w hotelarstwie

To właśnie tu rokrocznie spotykają się wszyscy najwięksi gracze na rynku – inwestorzy prywatni i instytucjonalni, kadra zarządzająca hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowi przedstawiciele banków i sieci hotelowych. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział stacjonarnie 350 reprezentantów sektora hotelowego, w tym właściciele i Top Managerowie 25 spośród 30 największych sieci i operatorów hotelowych w Polsce, a kolejnych 100 uczestników śledziło Forum online. To najlepsza możliwość do zacieśnienia istniejących i podjęcia nowych relacji biznesowych i branżowych!

W panelach dyskusyjnych, poza czołowymi przedstawicielami rodzimego rynku, biorą udział także Top Managerowie największych firm związanych z hotelarstwem z całej Europy.

Forum towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku 2024.

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum>>

Galeria zdjęć>>

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends>>


Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *