„Hotelarz” – pomóż nam tworzyć najlepsze treści dla branży!   "HOTELARZ"

Jeśli cenisz serwis e-Hotelarz.pl, prezentujący każdego dnia najnowsze, pogłębione i opartych na wielu źródłach informacje, sprawdź korzyści jakie przyniesie Ci zamówienie prenumeraty Hotelarza. W tradycyjnej formie papierowej, lub cyfrowej.

Hotelarz to nie tylko dostępny bezpłatnie, najpopularniejszy portal dla hotelarzy e-Hotelarz.pl, ale przede wszystkim to specjalistyczny miesięcznik dla właścicieli i managementu hoteli, pełen treści premium, w tym o najnowszych inwestycjach, otwarciach nowych obiektów, czy najważniejszych zmianach kadrowych w hotelarstwie, o których piszemy, zanim jeszcze zostaną oficjalnie ogłoszone.

Podajemy najważniejsze fakty, pogłębione i rzetelne analizy, dotyczące zmian i trendów na polskim rynku, przekazujemy najwyższej jakości branżową wiedzy od uznanych praktyków z dziedziny marketingu, prawa i podatków, F&B, revenue, zarządzania zespołem, czy optymalizacji kosztów w hotelarstwie.

Dlatego jeśli cenisz nasze dziennikarstwo i chcesz mieć pełną wiedzę o rynku, zachęcamy do zamówienia prenumeraty.

„Hotelarza” możesz czytać w wersji papierowej, jako e-wydanie, lub treść www. Tak jak Ci najwygodniej.

ZAMÓW PRENUMERATĘ

Warto mieć zawsze najlepsze informacje!


Prenumerata roczna to:
• 12 wydań naszego miesięcznika, czasopisma rekomendowanego przez liderów rynku, najczęściej wybieranego przez branżę pisma
• 2 specjalistyczne raporty roczne – „Raport z Rynku HoReCa” wiosną, opisujący stan i rozwój rynku hotelarskiego i gastronomicznego, oraz „ABC Inwestycji Hotelowych” jesienią, poradnik dla inwestorów hotelowych
• dostęp do pełnych zasobów www.e-Hotelarz.pl, najpopularniejszego portalu hotelarskiego w Polsce, w tym archiwum wydań „Hotelarza” od 2005 roku (skarbnica branżowej wiedzy!)
• rabaty na konferencje, inwestycyjną HIT – Hotel Investment Trends Poland&CEE i inwestycyjno-operacyjną HT – Hotel Trends Poland&CEE, oraz szkolenia Akademii Hotelarza

Po nasz miesięcznik każdego miesiąca sięgają tysiące hotelarzy z całej Polski odnajdując w nim użyteczne i inspirujące treści.

Dołącz do nich i zyskaj pomoc w Twojej codziennej pracy.

To nie przypadek, że Hotelarz od lat jest absolutnym liderem rynku prasy hotelarskiej w Polsce.

Prenumeratę możesz zamówić także telefonicznie pod numerem 22 333 88 26


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *