Nowe osoby w Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery   PERSONALIA

Monika Balcer, wcześniej front office manager w Nobu Hotel Warszawa, została nowym room division managerem w Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery. 

Z hotelarstwem związana jest od 11 lat, z których większość spędziła w hotelach w egipskim Sharm el Sheik (Rehana Hotel, Hyatt  Regency, Savoy) i jako guest relations manager / executive lounge manager w Dubaju (H Dubai, Grand Millennium). W 2020 r. wróciła do Polski i została kierownikiem recepcji w warszawskim Holiday Inn City Centre. Po roku przeszła do Nobu Hotel Warszawa, gdzie objęła takie samo stanowisko. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie.

Z kolei stanowisko PR & marketing specialist w Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery objął Marcin Lewicki, wcześniej pracujący na stanowisku membership club manager & marketing w Stradom House, Autograph Collection w Krakowie, gdzie odpowiadał za wdrożenie, promocję i budowanie społeczności związanej klubem członkowskim. Jest założycielem wydawnictwa i agencji reklamowej Mad Men, zajmuje się produkcją stron internetowych oraz jest wydawcą kilku tytułów prasowych jak lifestylowy magazyn „Lounge”. Fundator i założyciel fundacji non profit - Liberty Art Fundation, która powstała w 2021 roku, zajmującą się organizacją wydarzeń kulturalnych oraz wspierającą i finansującą działania młodych artystów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *