Kompleks hotelowy Crowne Plaza – Holiday Inn Express The Hub z certyfikatem Green Key

Stołeczny kompleks Crowne Plaza – Holiday Inn Express The Hub, zarządzany przez sieć IHG, również otrzymał certyfikat Green Key.

Crowne Plaza i Holiday Inn Express Warsaw The Hub podejmują wiele inicjatyw, takich jak redukcja zużycia wody, stosowanie energii odnawialnej, recykling, a także promowanie lokalnych produktów i działań proekologicznych wśród swoich gości.

– Ten certyfikat to ukoronowanie naszych wysiłków w dziedzinie ochrony środowiska. Uzyskanie certyfikatu Green Key to trudny proces ze względu na konieczność przeprowadzenia audytu w wielu obszarach, takich jak zarządzanie środowiskiem, zaangażowanie personelu, gospodarka odpadami i zużycie energii. Wymaga to czasu, zasobów finansowych i zaangażowania personelu, jednak korzyści ze zrównoważonego rozwoju i pozytywny wpływ na reputację obiektu mogą przewyższyć te wysiłki. Nasze obiekty nie tylko spełniają, ale przewyższają normy dotyczące efektywności energetycznej, minimalizacji odpadów i racjonalnego wykorzystania zasobów naturalnych – tłumaczy Tomasz Bieliniak, pełniący funkcję director of engineering and risk management w kompleksie.

– A dla gości oznacza to możliwość wyboru miejsca pobytu, które dba o ekologię, co przekłada się na ich satysfakcję oraz świadomość uczestnictwa w pozytywnych działaniach dla planety. Działania związane z ochroną środowiska, takie jak ograniczenie zużycia energii i wody czy stosowanie ekologicznych środków czystości, mogą przyczynić się do poprawy jakości powietrza i ogólnej atmosfery w pomieszczeniach.

Zarządzany przez sieć IHG Hotels & Resorts kompleks Crowne Plaza – Holiday Inn Express Warsaw The Hub znajduje się w sercu dzielnicy biznesowej na bliskiej Woli przy rondzie Daszyńskiego. Na łącznej powierzchni 21 tys. m kw. oferuje 430 pokoi i apartamentów, restaurację Nova Wola z kuchnią polską w nowoczesnym wydaniu, Signature Bar w hotelowym lobby Crowne Plaza oraz – znajdujący się na ostatniej kondygnacji budynku skybar The Roof


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *