Anna Mida dyrektor generalną powstającego Mövenpick Wrocław   PERSONALIA

Anna Mida, wcześniej m.in. wprowadzająca na rynek ibisa Styles Kraków Centrum, odpowiada teraz jako pre-opening general manager za otwarcie hotelu Mövenpick Wrocław, który ruszyć ma do końca roku.

Z branżą hotelarską związana jest od blisko 20 lat. Zaczynała od stażu w 4-gwiazdkowym hotelu w irlandzkim Watertford. Od 2006 r. związana była z Grupą Orbis zaczynając na recepcji krakowskiego hotelu ibis. W 2015 r. została zastępcą dyrektora ibisa Kraków Centrum, 1,5 roku później zastępcą dyrektora Novotelu Kraków City West, a w 2019 r. dyrektor operacyjną Novotel & ibis Kraków Centrum. W 2021 r. została dyrektor generalną powstającego ibisa Styles Kraków Centrum, jednego z największych hoteli w tym mieście z 259 pokojami, zarządzanego przez Accor, a dzierżawionego przez UBM od funduszu Union Investment. Ukończyła roczny program szkoleniowy IHMP (International Hospitality Management Program) organizowany przez Accor Académie i ESSEC Business School, mający na celu rozwijanie umiejętności wśród najbardziej perspektywicznych managerów.

W ibisie Styles Kraków Centrum zastąpiła ją Agnieszka Węgrzyn-Chwiłkowska jako interim general manager.

Hotel Mövenpick Wrocław ze 179 pokojami powstaje naprzeciwko Dworca Głównego PKP w miejscu odbudowanego Grand Hotelu. Umowa franczyzowa między Accorem a firmą deweloperską Rafin (do której należą też trzy inne hotele przy tej samej ul. Piłsudskiego: Polonia, Europejski i Piast) podpisana została w 2021 r., a operatorem obiektu będzie spółka Cohm, należącą do grupy kapitałowej inwestora.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *