Pierwszy Mercure w Albanii   ŚWIAT

W Tiranie otwarty został pierwszy hotel pod marką Mercure sieci Accor w Albanii.  Oferuje 64 pokoje i wnętrza ozdobione dziełami sztuki inspirowanymi lokalną kulturą,  a także restaurację Berat m.in. z wyborem albańskich win, sky bar widokiem na panoramę Tirany, basen na dachu i centrum konferencyjne na 120 gości. Położony jest w pobliżu jednej z najważniejszych autostrad w Albanii, która łączy stolicę z nadmorskim miastem Durrës.

– Hotele Mercure są znane z oferowania autentycznych lokalnych doświadczeń w wielu cieszących się popularnością destynacjach na całym świecie. Z olśniewającymi wybrzeżami, bogatą historią i kulturą Albania przyciąga międzynarodowych podróżnych, a najnowsza lokalizacja hotelu Mercure pozwoli nam oferować jeszcze więcej doświadczeń gościom, którzy chcą odkrywać ten dynamicznie zmieniający się kraj – powiedział Frank Reul, VP – Development Accor Premium, Midscale & Economy Eastern Europe, Balkans, Italy & Greece.

Jak podkreśla Bulent Suzer, dyrektor generalny hotelu: –To ważne otwarcie pozwala nam nie tylko zaprezentować Albanię większej liczbie podróżnych, ale jednocześnie daje nam możliwość wprowadzenia wysokich standardów gościnności Mercure do naszego kraju. Ta kombinacja lokalnego uroku i światowej jakości pozwoli nam jeszcze lepiej ugościć naszych gości i zapewnić im niezapomniany pobyt w Tiranie.

W Albanii działa też Mövenpick Hotel Lalez Durres, położony na wybrzeżu Adriatyku. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *