PHH partnerem 5. edycji projektu SamoDZIELNI

Polski Holding Hotelowy został partnerem 5. edycji projektu społecznego SamoDZIELNI, realizowanego przez Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju. W miniony weekend uczestnicy programu – wraz z opiekunami – gościli w Regent Warsaw Hotel.

SamoDZIELNI to autorski projekt Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju stworzony, aby pomóc młodzieży z pieczy zastępczej zrobić pierwszy krok na rynku pracy. Polski Holding Hotelowy, w ramach współpracy partnerskiej z Fundacją PFR, zapewnił wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom noclegi w pięciogwiazdkowym hotelu Regent. – Wspieranie projektu SamoDZIELNI Fundacji PFR jest dla naszej firmy niezwykle ważne. Cieszymy się, że uczestnicy projektu zgłaszają chęć odbycia stażu w naszych hotelach. Życzymy im, aby wykorzystali ten czas jak najlepiej dla swojego rozwoju. Chcemy im pokazać, że jedną z możliwości wyboru ścieżki zawodowej jest hotelarstwo, gdzie można rozwijać się, awansować i spełniać swoje pasje – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Podczas zorganizowanej dla uczestników oraz opiekunów uroczystej kolacji Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor Regent Warsaw Hotel, opowiedziała o hotelu oraz o zaangażowaniu Polskiego Holdingu Hotelowego w kolejną już edycję projektu. Zostały również wręczone certyfikaty ukończenia stażu przez trzech stażystów z IV edycji programu.

– Wszystkie osoby, które  odbywały staż w naszym hotelu, wykonywały swoje obowiązki sumiennie i z bardzo dużym zaangażowaniem. Wkraczanie w dorosłość to ważny i decydujący okres w życiu młodych ludzi, dlatego mamy szczerą nadzieję, że zaraziliśmy ich pasją do hotelarstwa i zwiążą swoja przyszłość właśnie z sektorem hospitality – podkreśla Adriana Biernatowicz-Jadczak.

Jakub, Marek i Mikołaj szkolili się w obszarze m.in. zadań realizowanych przez zespół ds. utrzymania czystości, zespół ds. obsługi klienta, w kuchni czy w sekcji restauracji Venti-tre.  Pozytywna opinia opiekuna praktyk zaowocowała przedstawieniem oferty zatrudnienia, z której cała trójka skorzystała. – Cieszę się, że otrzymałem możliwość odbycia stażu w hotelu Regent. Dzięki niemu poznałem obowiązki w różnych działach, nauczyłem się pracy w zespole oraz zdobyłem pierwsze doświadczenie zawodowe i ważny punkt w moim CV– mówi stażystka Marek  (obecnie pracownik działu bankietów w Regent Warsaw Hotel).

Partnerami tegorocznej edycji programu są PHH oraz Centralny Dom Technologii. Patronat honorowy nad projektem objęli: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Sejmik Województwa Mazowieckiego oraz Wojewoda Mazowiecki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *