Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor

Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor


Hotel Farmona Business & Spa w Krakowie znalazł się w Galerii Sław 2018 portalu TripAdvisor. Nagroda ta przyznawana jest hotelom, które przez pięć lat z rzędu otrzymywały Certyfikat Jakości portalu TripAdvisor.

Certyfikat of Excellence to wyróżnienie przyznawane obiektom mogącym się pochwalić największą ilością pozytywnych recenzji publikowanych przez gości hotelu. Farmona Business & Spa uzyskiwałała to od roku 2014 do 2018. W Galerii Sław Tripadvisor 2018 znalazło się ok 2 proc. obiektów na świecie. – Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w Galerii Sław portalu Tripadvisor. Trudno o lepszy wyraz uznania niż pochwała od naszych gości. Certyfkat jakości przyznawany przez stronę TripAdvisor na podstawie recenzji zamieszczanych przez klientów jest wspaniałym wyrazem poparcia dla działań firmy oraz naszego ciągłego dążenia do zapewnienia najwyższej jakości usług – mówi Artur Wolny, manager sprzedaży i marketingu Hotelu Farmona Business & Spa. Położony w parku hotel Farmona Business & Spa dysponuje 30 pokojami, salą konferencyjną, restauracji Magnifica, gdzie znaleźć można dania kuchni Slow Food i Fusion oraz orientalnym SPA, z terapeutami z Bali.


1 Komentarz dla “Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor”

  1. Abracadabravideoatlanta

    Thanks for the comments Dave.abracadabra video atlanta

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo

Na przełomie września i października otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal (...)

Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu na trudnym rynku pracy?

Obecnie największym problemem branży hotelarskiej jest absolutny brak pracowników, gdy na generalny spadek bezrobocia nałożył się jeszcze boom inwestycyjny w hotelarstwie. W efekcie nie ma (...)

Revenue management w Akademii Hotelarza

W czwartek 11 października w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznych seminariów szkoleniowych w ramach Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone (...)

Orbis wchodzi do Chorwacji

Orbis S.A. – wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej, podpisał z chorwacka spółką Rox umowę o zarządzanie hotelem w Zagrzebiu pod marką Novotel. Będzie (...)

Sukces kolejnej edycji HMC

POD PATRONATEM HOTELARZA Jedna konferencja – kilkadziesiąt godzin spędzonych ze specjalistami, tysiąc uczestników, mnóstwo pozytywnych emocji. Tak w skrócie można podsumować Hotel Marketing Conference 2018 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA