Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Z Branży » Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor

Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor


Hotel Farmona Business & Spa w Krakowie znalazł się w Galerii Sław 2018 portalu TripAdvisor. Nagroda ta przyznawana jest hotelom, które przez pięć lat z rzędu otrzymywały Certyfikat Jakości portalu TripAdvisor.

Certyfikat of Excellence to wyróżnienie przyznawane obiektom mogącym się pochwalić największą ilością pozytywnych recenzji publikowanych przez gości hotelu. Farmona Business & Spa uzyskiwałała to od roku 2014 do 2018. W Galerii Sław Tripadvisor 2018 znalazło się ok 2 proc. obiektów na świecie. – Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w Galerii Sław portalu Tripadvisor. Trudno o lepszy wyraz uznania niż pochwała od naszych gości. Certyfkat jakości przyznawany przez stronę TripAdvisor na podstawie recenzji zamieszczanych przez klientów jest wspaniałym wyrazem poparcia dla działań firmy oraz naszego ciągłego dążenia do zapewnienia najwyższej jakości usług – mówi Artur Wolny, manager sprzedaży i marketingu Hotelu Farmona Business & Spa. Położony w parku hotel Farmona Business & Spa dysponuje 30 pokojami, salą konferencyjną, restauracji Magnifica, gdzie znaleźć można dania kuchni Slow Food i Fusion oraz orientalnym SPA, z terapeutami z Bali.


1 Komentarz dla “Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor”

  1. Abracadabravideoatlanta

    Thanks for the comments Dave.abracadabra video atlanta

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wojciech Liszka o efektywnej sprzedaży usług konferencyjnych

Dlaczego podobne obiekty położone w tej samej lokalizacji potrafią generować całkowicie odmienne wyniki ze sprzedaży konferencyjnej? Jak wyróżnić nasz hotel na tle konkurencji? Jak nie (...)

KnockOut Boxing Night w Nosalowym Dworze

6 października w kompleksie Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem odbędzie się gala KnockOut Boxing Night. Główną atrakcją tej imprezy będzie występ dwukrotnego mistrza (...)

W Kołobrzegu powstaje Osada Morska. W condo.

163 apartamenty liczyć ma powstająca w Kołobrzegu Osada Morska Wellness & Spa, ośrodek o standardzie 4-gwiazdek, który składać będzie się ze 163 apartamentów, rozmieszczonych w (...)

Warszawa: otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami. W condo

W sierpniu otwarty został na Woli obiekt hotelowy Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami sprzedawanymi w systemie condo. To drugi sieci Varsovia Apartamenty aparthotel stworzonej (...)

Hotel Trends Poland&CEE – największe forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli

W dniach 26-27 listopada we wnętrzach hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, wyjątkowej imprezy gromadzącej w jednym miejscu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA