Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy


POD PATRONATEM HOTELARZA

26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.Szkolenie poprowadzi Krzysztof Stęplowski – autor bloga Marketinghotelu.pl, ekspert w dziedzinie promocji hoteli i obiektów turystycznych online. Podczas szkolenia zaprezentuje on ponad 30 sprawdzonych strategii i konkretnych działań, jakie w codziennej pracy hotelowego marketera okazują się najskuteczniejsze. Poznamy również najważniejsze nowości systemów reklamowych Google i Facebooka.

Salę szkoleniową oraz doskonały lunch dla uczestników zapewnia Art Hotel Wrocław. Koszt udziału w wydarzeniu to 350 PLN netto od osoby. Cała zebrana w ten sposób kwota przekazana zostanie na potrzeby Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

- Ciężka choroba to największa niesprawiedliwość, jaka może spotkać dzieci – mówi Krzysztof Stęplowski. – Przekonałem się o tym pracując jako wolontariusz we Wrocławskim Hospicjum Dla Dzieci. Przypadający na 2019 rok jubileusz 10-lecia w branży to dobra okazja, aby zaprosić hotelarzy do wspólnej akcji i pomóc cierpiącym - dodaje.

Szczegoły program oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie: http://www.marketinghotelu.pl/szkolenie-pomagamy/Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-15 Kierownik zmiany Kucharzy Hotel Aspen
  2019-02-06 Kelner/Kelnerka Kraków
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA