Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » AccorHotels planuje wprowadzić nową markę Greet dla hoteli niezależnych

AccorHotels planuje wprowadzić nową markę Greet dla hoteli niezależnych


Sieć AccorHotels przygotowuje nową markę, której wprowadzenie na rynek chce ogłosić latem – donosi dziennik „Le Figaro”. Elastyczna marka Greet przyciągnąć ma niezależne hotele od 50 do 70 pokoi we Francji.

Hotele nie będą musiały dopasowywać się do ściśle wyznaczonych standardów aranżacji wnętrz. Sieć zaprezentowała partnerom jedynie generalne założenia, aby skonkretyzować ideę marki. Oczekuje, aby hotele nawiązywały do stylu vintage i oferowały zaskakujące rozwiązania (np. stara lodówka przerobiona na szafę itp.), oddające duszę hotelu. Zestandaryzowana będzie jedynie część wspólna z kolorowym pasażem i barem jako miejscem przeznaczonym do wspólnej zabawy.  Rzecznik AccorHotels potwierdził, że trwają prace nad nową marką, ale odmówił podania szczegółów.

W 2018 r. podobne elastyczne marki przeznaczone do konwersji dla niezależnych hoteli stworzyły sieci IHG – voco w segmencie upscale, Best Western Hotels & Resorts  – Sadie Hotel (upscale) i Aiden Hotel (upper midscale) oraz Choice Hotels – Clarion Pointe (midscale).


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-14 Pokojowy/Pokojowa Wrocław
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-06 Barman Kraków
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-07 Sales Manager Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA