Artystyczna Stalowa 52

W ponad 100-letniej kamienicy na warszawskiej Pradze po generalnym remoncie uruchomiono obiekt Stalowa52 Hostel&Apartments z oryginalnie urządzonymi wnętrzami. Miejsce to chce być też przestrzenią artystyczną.


Stalowa52 Hostel&Apartments to 13 butikowych apartamentów i pokoi o wysokim standardzie do krótko- i długoterminowego najmu. W kamienicy znajduje się również oddzielona od apartamentów część hostelowa. Łącznie obiekt może przyjąć 50 osób. Obiekt dysponuje całodobową recepcją, w całym budynku można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi. Do dyspozycji odwiedzających przygotowana jest również w pełni wyposażona wspólna kuchnia, a także duże, słoneczne patio. Wkrótce planowane jest otwarcie restauracji.

Poza ofertą noclegową obiekt dysponuje klimatyczną przestrzenią, która gości różnego rodzaju wydarzenia wpisujące się w artystyczny klimat i alternatywne życie kulturalne warszawskiej Pragi. Na Stalowej 52 odbywają się różnorodne wydarzenia kulturalne i artystyczne. Wystrój wnętrz daje możliwość łatwej aranżacji na potrzeby wernisaży, sesji fotograficznych, pokazów mody, wystaw zdjęć, spotkań warsztatowych i


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *