4 Kolory, 1000 pokoi

Powstaje 3-gwiazdkowy hotel typu condo 4 Kolory we Władysławowie, którego inwestorem jest spółka 4 Kolory Idea, będąca też właścicielem innego hotelu we Władysławowie – Velaves Spa&Resort. Obiekt ma zaoferować gościom aż 1000 pokoi. Byłby to największy hotel w Polsce (obecnie jest nim Gołębiewski Karpacz z 860 pokojami).


Cały kompleks składający się z czterech skrzydeł powstaje na 4,5-hektarowej działce, oddalonej od morza o ok. 1,5 km. Najbliżej ukończenia jest Skrzydło Cytrynowe, w którym trwają prace wykończeniowe, a oddanie do użytku planowane jest w II połowie tego roku. Cały kompleks ma być gotowy w przyszłe wakacje. Hotel będzie oferował m.in. mini-aquapark, boiska do koszykówki i siatkówki, korty tenisowe i mini golfa, ścianki wspinaczkowe, a także wielofunkcyjną salę sportową. W kompleksie znajdzie się też centrum Wellness & SPA z basenem, jacuzzi, saunami mokrą i suchą, gabinetami odnowy biologicznej oraz beaty treatment. Spółka oferuje sprzedaż pokoi w systemie condo oraz system zarządzania i wynajmu zakupionym lokalemna 20-letnie umowy oraz deklaruje najwyższą na rynku stopę stałej rentowności (10 proc. w skali roku liczona od wartości netto zakupionego lokalu). Jednak na forach internetowych inwestycja w 4 Kolory budzi wiele dyskusji. Właściciel Velaves SPA&Resort i spółki 4 Kolory Idea, Dariusz Guział kupił wcześniej dużą działkę na Polance Redłowskiej kilka lat temu i miał postawić tam hotel wypoczynkowy na kilkaset pokoi, ale inwestycja cały czas nie


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *