HRS GROUP i Accor razem

Accor i lider rezerwacji hotelowych HRS Group zawarły długoterminowe porozumienie w zakresie współpracy. W przyszłości obie firmy będą ściślej działać, szczególnie w segmencie ofert turystycznych i korporacyjnych. 3,5 tys. obiektów z grupy Accor, od luksusowych apartamentów po hotele ekonomiczne w 92 krajach, można zarezerwować przez stronę hotel.info.

Wprzyszłości wszystkie hotele z grupy Accor będą połączone przez stronę HRS z bezpośrednim interfejsem do systemu rezerwacji, co zapewni klientom dostępne w czasie rzeczywistym informacje o dostępności, cenach i innych szczegółach. Dodatkowo, wiele hoteli z grupy Accor będzie oferowało klientom korporacyjnym specjalne ceny, które będą dostępne za pośrednictwem strony HRS i hotel.de. – Jestem szczęśliwy, że możemy z sukcesem kontynuować dotychczasową współpracę z tak ważnym partnerem. Grupa HRS zapewnia nam silną, międzynarodową obecność wśród potencjalnych klientów, a tym samym informację o szczegółach oferty i ich dostępnościach w czasie rzeczywistym – mówi Jean-Luc Chrétien, Executive Vice President Sales, Distribution & Loyalty at Accor Hospitality. Tobias Ragge, prezes HRS: – Jesteśmy zadowoleni z zacieśnienia współpracy. Accor jest jednym z największych na świecie operatorów, który oferuje wiele hoteli i apartamentów różnych marek, cen i kategorii, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Dlatego też możemy zaoferować naszym klientom większy wybór hoteli na całym


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *