Finanse nie tylko dla doświadczonych

Autor: Ewa Bednarz
Najnowsze, wiosenne propozycje banków to nie tylko kredyty, ale również lokaty, serwisy unijne i prawne, usługi hostingowe, a nawet pożyczki hipoteczne


Firmy z niewielkim doświadczeniem mogą liczyć na pomoc doradców w BZ WBK i Citi Handlowym. Pierwszy z banków wystartował w maju tego roku z ofertą "Pakiet na start", proponując kompleksową obsługę firmowych finansów, drugi oferuje "CitiBusiness na Start", czyli kredyt na dobry początek.


Pakiety lub pożyczki na start

BZ WBK zapewnia, że nowi klienci mogą liczyć na darmowy rachunek, wysokie kredyty, a nawet wsparcie księgowych i leasing. Swoją ofertę kieruje do firm działających na rynku nie dłużej niż dwanaście miesięcy. W ramach "Pakietu na start" przez 12 miesięcy nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku bieżącego i za używanie pierwszej karty Visa Business Elektron. Oferuje również do 50 tys. zł kredytu na dowolny cel. Można to być standardowy kredyt udzielany do 5 lat lub limit w rachunku bieżącym. Bank oferuje również leasing samochodu o wartości do 120 tys. zł.Usługi dla firm rozpoczynających działalność, których roczny obrót ze sprzedaży nie przekracza 8 mln zł, wprowadził do oferty również Citi Handlowy. W ramach "CitiBusiness na Start" przedsiębiorstwa, które na rynku istnieją krócej niż rok, mogą otrzymać 10 tys. zł kredytu w formie karty kredytowej z 54-dniowym okresem bezodsetkowym. Citi zachęca dostępem do największego w Polsce programu rabatowego, który obejmuje ponad 2,5 tys. sklepów i punktów usługowych oraz wymaganą spłatą bieżącego zadłużenia tylko w 3,42 proc.


Konto z rabatem

Oferta "CitiBusiness na Start" to również konto firmowe, za które nie trzeba będzie płacić przez pierwszych 6 miesięcy. Później opłata będzie wynosiła od 0 do 20 zł w zależności od średniego, miesięcznego salda. Pakiet zapewnia bezpłatne przelewy przez internet do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. Do standardów należą już bezprowizyjne wypłaty gotówki w sieci bankomatów. Klienci Citi Handlowego mają do dyspozycji sieci Euronet i eCard. Mają też możliwość otworzenia Firmowego Konta Oszczędnościowego.

Oszcz [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *