Wkrótce otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Sommer Residence Spa&Welness

11 kwietnia tego roku pierwszych gości przyjmie 4 - gwiazdkowy hotel mieszący się w Kuniowie w województwie opolskim. Jego właścicielem jest Waldemar Sowieja, a wartość projektu wyniosła 20 mln zł. Hotel dysponuje 120 miejscami noclegowymi w 35 pokojach w budynku głównym, a także w 3 ośmioosobowych domkach. W kompleksie znajduje się ponadto duże zaplecze Spa&Wellness w skład którego wchodzi 7 saun, zewnętrzny podgrzewany basen, zewnętrzne i wewnętrzne jacuzzi, gabinety masażu, odnowy biologicznej, kosmetyczne, a także strefa fitness. Obiekt posiada trzy sale konferencyjne mogące pomieścić łącznie do 400 osób. W hotelu działać będzie także restauracja specjalizująca się w kuchni staropolskiej i włoskiej, a wiele spośród jej składników pochodzić ma z przyhotelowego ogrodu, gdzie uprawiane są m.in. cytryny, brzoskwinie, limonki, oliwki, czy morele. Inwestor, Waldemar Sowieja, to przedsiębiorca prowadzący interesy głównie za granicą, a hotel jest jego pierwszą, ale jak zaznacza, nie ostatnią inwestycją w Polsce. Aktualnie poszukuje kolejnych nieruchomości m.in. pod kompleks restauracji, sal fitness, czy kręgielni. Dyrektorem generalnym kompleksu został Marcin Olszewski, który wcześniej zarządzał m.in. ośrodkiem wypoczynkowo-szkoleniowym Panorama na Mazurach, oraz hotelem Imperial Residence w Sandomierzu. Generalnym wykonawcą kompleksu była firma Zakład Remontowo- Budowlany Tomasz Elżanowski.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

7 komentarzy do “Wkrótce otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Sommer Residence Spa&Welness

  1. Beznadzieja obsługa do dupy a jedzenie ohydne śmierdzące i zapleśniałe…

    Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Złodziej i oszust, nie płaci za wykonaną pracę. Obiecuje gruszki na wierzbie, za bardzo ciężką pracę i daje za to 15 zł… Obsługa beznadziejna bo pracuje za grosze byle by w tym śmiesznym Kluczborku coś zarobić! Wiocha i tyle. Nie życzę ŻADNYCH klientów! Nigdy!

  3. W pełni zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. Takich złodziei nie należy nigdy nazywać biznesmenami. Krętacz i oszust, do tego bezczelny. Średnio raz na dwa miesiące ma kontrolę z Inspekcji pracy,za niewypłacanie należności pracownikom. Miga się i miga, a nasze chore państwo zamiast go wyeliminować z rynku pracodawców nie robi zbyt wiele. Jedyna nadzieja to to, że opinie takie przyczynią się do świadomości jego potencjalnych klientów i pracowników.

  4. Porażka…szef złodziej i oszust,za pracę nie płaci, pościel i ręczniki na pokojach NIE są zmieniane po każdym gościu!!! Na kuchni wykorzystuje się wszystko co wraca ze stołów,jest przerabiane i ponownie trafia na stół!!! Obrzydlistwo!!! Najbrudniejsze miejsce w jakim byłam!!! Nie polecam a wręcz odradzam!!

  5. Witam.W powyższym artukule jest napisane”zewnetrzny podgrzewany basen” a to bzdura.Basenik na zewnątrz owszem jest ale malutki i nie jest podgrzewany(woda w basenie ma dzis tyle co na dworze t.j 7 stopni)Żadnych cytrusowych ogrodow tez tam nie ma a posciel i reczniki wygladaja na niezbyt świeże.Jedzenie w restauracji to błąd.Na parkingu przed tym „hotelem”jest takie błoto że nie da sie przejść.NIE POLECAM

  6. Spa & Wellnes… to pomyłka i to w pełni tego słowa znaczenia. Oszukuje naciąga ludzi. Jak tutaj powoli pali mu się grunt pod nogami to stara się uciec do miasta i tam otwiera nowe miejsce gdzie nadal wykorzystuje personel do niewolniczej pracy po czym w podzięce zwalnia i zastrasza swoimi prawnikami i brakiem zatrudnienia w innym miejscu. Ale nie tędy droga ludzie naprawdę nie są ślepi a jeżeli chodzi tylko o to by mieć jednorazowych klientów i pracowników to właściciele są na bardzo dobrej drodze. Popieram przedmówców Nie Życzę ŻADNYCH Klientów NIGDY !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *