Dosłońce w Dosłońcach

2 października otwarty zostanie 4-gwiazdkowy kompleks konferencyjno- -wypoczynkowy Dosłońce Conference & SPA z 67 pokojami, położony w miejscowości Dosłońce – Dale, około 40 km od Krakowa.


Obiekt położony jest na 5-hektarowej działce wśród pól i lasów niedaleko trasy E7 w kierunku Kielc i Warszawy. Zaoferuje 200 miejsc noclegowych, Centrum Konferencyjne o pow. 540 mkw. na ponad 600 osób oraz Centrum Wellness & SPA z 11 gabinetami kosmetycznymi. Restauracja serwować będzie potrawy kuchni polskiej oraz dania z różnych zakątków świata, a także kuchnię dietetyczną. W sezonie letnim przy hotelowym basenie działał będzie Beach Bar. W części Wellness & SPA znajdą się basen z piaszczystą plażą, jacuzzi, sauny. Wśród zabiegów kosmetycznych pojawią się m.in. kąpiele siarkowe, które zmniejszają objawy starzenia się skóry. Do kąpieli używana będzie sprowadzana specjalnie do tego celu z Buska-Zdroju świeża woda siarczkowa. W zabiegach wykorzystywane będą m.in. preparaty niemieckiej firmy Janssen Cosmeceutical, które w sposób bezinwazyjny radzą sobie z problemami skóry. W ofercie SPA znajdą się też egzotyczne rytuały relaksacyjne: Tajski, Marokański i Śródziemnomorski, przygotowano również ofertę masaży ajurwedyjskich. Do końca roku obowiązywały będą ceny promocyjne: 380 zł za pokój 2-osobowy, 300 zł za 1-osobowy, później odpowiednio 460 i 430 zł. – Oferta SPA & Wellness Hotelu Dosłońce jest tak skonstruowana, aby zaspokoić oczekiwania różnych grup klientów. Przygotowaliśmy m.in. specjalną propozycję Day Spa dla klientów z Krakowa i okolic, którzy będą mogli oddać się w ręce profesjonalistów na kilka godzin bez konieczności noclegu. Mamy także ofertę dla mężczyzn, singli, rodzin z małymi dziećmi.Dla par mamy specjalnie gabinet dla dwojga – mówi Dagmara Leja, współwłaścicielka hotelu. – Naszym celem jest stworzenie znanego i cenionego przez klientów ośrodka na rynku usług hotelarskich i rekreacyjnych w Polsce. Inwestorem hotelu jest touroperator Start Travel należący do krakowskiej Grupy Start, która zajmuje się kompleksową obsługą przyjazdów turystycznych i służbowych do Polski. Grupa jest m.in. właścicielem 2-gwiazdkowego hotelu Start w Krakowie, portalu rezerwacyjnego Visit.pl, należy do s towar z yszenia Pr ofesjonalnych Organizatorów Konferencji i Kongresów w Polsce działającego przy POT i zrzeszającego 21 najlepszych polskich organizatorów imprez z branży MICE.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *