Sheraton Poznań wspiera

Hotel Sheraton Poznań wziął udział w akcji charytatywnej „Panny Młode podbijają miasto dla chorego Malucha”. Gościł u siebie na sesji fotograficznej ok. stu kobiet w swoich sukniach ślubnych, które zbierały pieniądze na terapię 5-latka chorego na padaczkę i autyzm. Była to już trzecia edycja tej akcji.


W ramach całodziennej sesji fotograficznej tłum panien młodych, w tym roku razem z Iloną Felicjańską, pojawia się w najbardziej znanych miejscach Poznania, a także firmach, które finansowo wsparły akcję. W zamian za przekazanie środków na terapię dziecka firmy otrzymują komplet fotografii z sesji do wykorzystania marketingowego. Zdjęcia z pannami, wśród których w tym roku była Ilona Felicjańska, mogli też sobie zrobić zwykli ludzie, wykupując cegiełkę na rzecz 5-letniego Maćka Krefta chorego na padaczkę i autyzm, którego matka zostawiła w szpitalu. Został on adoptowany przez jedną z lekarek, ale jej mąż miał poważny wypadek samochodowy i po wielu miesiącach śpiączki i roku na OIOM-ie sam walczy o odzyskanie sprawności.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *