PURO na Facebooku

Hotel PURO, który uruchomiony ma być w lutym przyszłego roku we Wrocławiu, już we wrześniu stworzył swój profil na Facebooku.


Można tam na bieżąco śledzić najświeższe informacje dotyczące sieci PURO i 100-pokojowego hotelu, który powstaje we Wrocławiu. PURO to nowa sieć i innowacyjna koncepcja inteligentnych hoteli na polskim rynku. Wirtualny concierge, dotykowy panel rezerwacyjny zamiast tradycyjnej recepcji, darmowe lokalne i międzynarodowe rozmowy telefoniczne czy panel sterujący natężeniem i kolorem światła ledowego, to tylko niektóre z rozwiązań zastosowanych w Hotelu PURO. W hotelu nie będzie za to części konferencyjnej, gastronomicznej poza salą śniadaniową oraz SPA. Twórcy projektu postawili na połączenie wysokiej jakości, oryginalnego designu i najnowszych technologii z przystępną ceną, która zaczynać się będzie od 29 euro. Kolejne hotele mają ruszyć w Warszawie i Krakowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *