Nitsze szefem sieci

Elżbieta Nitsze, dyrektor 4-gwiazdkowego hotelu Krynica, autorka HOTELARZA, została dyrektorem sprzedaży i marketingu Grupy Hoteli Elbest. Będzie odpowiadała za utworzenie centralnej struktury sprzedażowej, marketingowej oraz rezerwacyjnej w hotelach należących do koncernu PGE Bełchatów.


W zakresie działalności hotelarskiej spółka Elbest, poza Hotelem Krynica w Krynicy- Zdroju, zarządza również 3-gwiazdkowym hotelem Wolin w Międzyzdrojach, 3-gwiazdkowym hotelem Wodnik i obiektem noclegowym Energetyk w Bełchatowie. Łącznie dysponują one ok. 300 pokojami. Elżbieta Nitsze jest absolwentką szkoły hotelarskiej w Wiśle i Szkoły Głównej Handlowej. Swoje pierwsze zawodowe szlify zdobywała na praktykach i stażach, m.in. w Hotelu Marriott Warsaw oraz w niemieckich restauracjach. Podczas swojej 15-letniej kariery w hotelarstwie pracowała m.in. w Hotelu Sheraton Warsaw oraz Airport Hotel Okęcie, gdzie pełniła funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu, a następnie dyrektora generalnego. Od trzech lat była dyrektorem hotelu Krynica. Od roku współpracuje jako trener w Akademii HOTELARZA. Ma męża i 3-letniego syna.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *