Potęga prezesem MT Targi

Urszula Potęga objęła stanowisko prezesa zarządu spółki MT Targi, jednego z największych operatorów targowych w Polsce, organizatora m.in. WorldHotel, EuroGastro i TT Warsaw.


Urszula Potęga działa w branży targowej od 18 lat. Była założycielką i wieloletnim prezesem spółki Międzynarodowe Targi Polska, która od 1993 r. organizuje największe w Warszawie imprezy targowe. Pod koniec 2009 r., po wydzieleniu z MT Polska spółki MT Targi jako firmy wyspecjalizowanej w organizacji imprez targowych, pełniła w niej funkcję przewodniczącej rady nadzorczej. − Wracam do bieżącej pracy nad organizacją imprez targowych. Targi powinny stanowić odpowiedź na zmieniające się otoczenie biznesowe, a wręcz wyprzedzać tendencje w poszczególnych branżach i podpowiadać rozwiązania. Moim celem jest, by to właśnie warszawskie targi wyznaczały kierunki rozwoju w takich dziedzinach jak gastronomia, turystyka czy hotelarstwo, a także były wyznacznikiem nowoczesności i najlepszych praktyk w branży targowej w Polsce. Jest absolwentką polonistyki UW oraz studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomiki Produkcji Informatyki w SGH (wówczas SGPIS). Za stworzenie i zarządzanie firmą MT Polska została uhonorowana przez Polski Klubu Biznesu tytułem Businesswoman Roku 2004. Łączy aktywność biznesową z działalnością społeczną i charytatywną. Otrzymała tytuł Mecenasa Sztuki od Akademii Teatralnej, dyplom „Przyjaciela Dziecka” od Towarzystwa Przyjaciół Dzieci czy dyplom od Rady Naczelnej Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej „Kwiaty Polskiej Dobroczynności” za serce i oddanie idei pomocy ubogim. Dotychczasowa prezes MT Targi, Agnieszka Huszczyń- ska, złożyła rezygnację w związku z macierzyństwem

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *