Kolejny hotel Golden Tulip w Warszawie   OTWARCIA

Już wkrótce pierwszych gości przyjmie najnowszy hotel Louvre Hotels Group w Polsce, Golden Tulip Warszawa Lotnisko. Będzie to drugi w stolicy i szósty w Polsce obiekt tej marki oraz drugi w Europie z wystrojem wnętrz według nowego konceptu. Inwestorem jest firma TDS.

Hotel Golden Tulip Warsaw Airport oferować będzie 90 pokoi w nowoczesnym designie, restaurację, sale konferencyjne.

Atutem hotelu będzie również jego lokalizacja. Obiekt mieści się przy jednej z głównych arterii drogowych Warszawy, Al. Krakowskiej 235, z łatwym dostępem do transportu publicznego, 5 km od centrum miasta. Położenie hotelu umożliwia także szybkie i proste połączenia z Lotniskiem Chopina oraz dojazd do obwodnicy S2 i S8 i autostrady A2.

Dyrektorem hotelu jest Jacek Sikorski, który z Louvre Hotels Group związany jest od lutego 2016 roku. Wcześniej pracował jako dyrektor sprzedaży warszawskiego kompleksu hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe. Za przygotowanie obiektu do otwarcia odpowiedzialny jest Marcin Gałązka, zastępca dyrektora tego samego kompleksu hoteli.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *