W Szklarskiej Porębie powstanie Radisson Blu Mountain Resort   INWESTYCJE

W Szklarskiej Porębie powstanie hotel pod marką Radisson Blu, którym zarządzać będzie Sun & Snow. Pokoje w obiekcie sprzedawane będą w systemie condo.

Hotel w standardzie 5-gwiazdkowym zaoferuje 80 pokoi wraz z rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym oraz konferencyjnym. Za realizację oraz komercjalizację inwestycji odpowiada Sun & Snow, firma zarządzająca wynajmem apartamentów wypoczynkowych. Obiekt powitać ma pierwszych gości w Iipcu 2020 r. Hotel powstaje przy ulicy Górnej 19 w Szklarskiej Porębie, w ramach parku wakacyjnego Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba. W 4-kondygnacyjnym budynku zaprojektowano 80 pokoi i apartamentów o powierzchni od 26,5 mkw. Większość z nich będzie posiadała balkon. Pokoje hotelowe położone na 1., 2. i 3. kondygnacji zaoferują przedpokój, przestronny pokój oraz łazienkę. Z kolei w apartamentach o metrażu 53 mkw. znajdzie się pokój, sypialnia oraz łazienka z jacuzzi. Ceny zakupu lokali zaczynają się od 13.000 zł netto.

Sun & Snow nabywcom proponuje zwrot z inwestycji na poziomie 7% przez pierwszych 5 lat, gwarantowany tak zwaną umową operatorską. Goście hotelowi będą mogli korzystać z restauracji oraz kawiarni znajdującej się na tarasie widokowym. W części rekreacyjnej znajdą się 2 baseny, w tym jeden dla dorosłych i brodzik dla dzieci, a także sauny, łaźnie, studnia lodowa, 6 gabinetów SPA i sala fitness. Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z całorocznego zewnętrznego jacuzzi z widokiem na góry.   Na poziomie zero powstanie obszerne foyer, nowoczesny kompleks 3 sal konferencyjnych zaprojektowanych na 90 osób, a także Kids Play dla najmłodszych gości, oraz restauracyjna i bar. Kawiarnię zaplanowano na najwyższej kondygnacji, dominancie, gdzie czeka na gości kolejna atrakcja – mini browar produkujący własne, regionalne trunki.   Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe na zewnątrz budynku oraz miejsca w garażu podziemnym na poziomie -1. Hotel powstaje na rozległej zalesionej działce, z bezpośrednim widokiem na Szrenicę. Teren został zaplanowany z myślą o całej rodzinie. Jest to ośrodek bezpieczny, zaciszny i urozmaicony, z dala od zgiełku, ale jednocześnie z doskonałą komunikacją centrum miasta. Obecnie funkcjonują tam już dwa budynki apartamentowe oferujące gościom łącznie ponad 110 lokali, a trzeci budynek ze 123 lokalami zostanie oddany do użytku już w lipcu br.   Radisson Blu to międzynarodowa sieć 380 już otwartych lub wkrótce dostępnych hoteli, będąca częścią Grupy Radisson, obejmującej hotele, restauracje oraz biura podróży. Grupa zatrudnia 175 000 pracowników w ponad 160 krajach świata.  

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *